Tarptautinė teatro diena – Plungės kultūros centre

2014-03-20


 

 

 

 

 

       Šių metų kovo 27- ają viso pasaulio teatro bendruomenė minės jubiliejinę Tarptautinę teatro dieną. Plungės kultūros centras šios dienos proga sukurs ypatingą teatro šventę visiems plungiškiams ir miesto svečiams. Jau nuo ankstyvo ryto į Plungės kultūros centrą kviečiami patys mažiausi teatro mylėtojai, po pietų į premjerą kviečia teatro „Saula“ vaikų grupė su visiems puikiai žinoma Samuilo Maršako pasaka  „Katės namai“. Vakare, 18 val., jaunimas ir suaugusieji kviečiami į intriguojantį spektaklį  pagal W. Mastrosimone ,,Pykšt  pokšt – tu negyvas“.

       Teatro diena Plungės kultūros centre prasidės tradicine vaikų teatrų švente  “Vaikiško teatro pavasaris 2014”. Nuoširdžiai, kūrybiškai bei linksmai pasakas seks jaunieji teatro artistai iš Plungės kultūros centro teatro ,,Saula“ paruošiamosios vaikų grupės, Plungės lopšelių-darželių   „Rūtelė“,  „Raudonkepuraitė“, ,,Pasaka“, ,,Nykštukas”, Plungės rajono Platelių universalaus daugiafunkcio centro bei Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos pradinio ugdymo skyriaus dramos būrelio. Mažieji žiūrovai turės progą vienoje scenoje pamatyti tiek daug jaunų ir entuziazmu trykštančių aktorių, kurie padovanos net septynias skirtingas pasakaites:   „Jaučio trobelė“,  ,,Tikras draugas“, ,,Senelės pasaka“, ,,Raganėlė pamotėlė“, ,,Kiškutė Pranciškutė“, ,,Burbulynas“ ir ,,Kaip sraigė tapo laiminga“.

       13 val. Plungės kultūros centro teatro „Saula“ vaikų grupė kviečia  į žaismingą, nuotaikingą, visų laikų populiariausią pasaką „Katės namai“ (režisieriai Sigita ir Romas Matuliai). Tai  istorija apie vieną turtuolę katę, kuri per savo puikybę pamiršo, kad gyvenime  svarbiausi dalykai yra meilė ir gerumas, nuoširdumas,  dėmesys ir pagalba kitam. O kad mes taip pat nepamirštume šių esminių vertybių, apsilankykime premjeriniame teatro  „Saula“ spektaklyje.

       Vakare, 18 valandą, – Teatro diena Plungės kultūros centre tęsis su teatro „Saula“ jaunimo grupės spektakliu  – William Mastrosimone „Pykšt pokšt – tu negyvas”. Spektaklis sukurtas remiantis tikrais įvykiais, pagal kuriuos buvo pastatytas to paties pavadinimo vienas populiariausių vaidybinių filmų. Po premjeros teatro ,,Saula“ spektaklis sulaukė daug dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Šis spektaklis  vertinimo komisijos sprendimu tarptautiniame teatrų forume Minske praeitais metais pripažintas geriausiu, ir teatrui įteiktas forumo „Grand prix“.  Teatro  „Saula“ aktoriai ir režisieriai kviečia savo gerbėjus dar kartą į šį vieną iš naujausių teatro spektaklių.

       Švęskime jubiliejinę Tarptautinę teatro dieną drauge kovo 27 d. Plungės kultūros centre.

 

 

 

KC inf.Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.