Tarpmokyklines varžytuves laimėjo „Ryto“ pagrindinė mokykla

2011-03-07

 

 

       Plungės kultūros centras nuo sausio mėnesio šiemet pirmą kartą organizavo tarpmokyklines varžytuves „Mokyklos garbė“. Å ių varžytuvių tikslas – pristatyti visuomenei moksleivių kūrybinius ir organizacinius gebėjimus, paį vairinti moksleivių laisvalaikį , skatinti juos bendrauti ir bendradarbiauti.

       Pirmajame etape varžėsi Senamiesčio vidurinės mokyklos ir „Saulės“ gimnazijos komandos, antrajame – Akademiko A.Jucio, „Babrungo“ ir „Ryto“ pagrindinių mokyklų komandos. Komandos turėjo prisistatyti, atlikti namų darbų užduotį bei renginio metu sugebėti paruošti ir atlikti improvizacines užduotis. Kadangi abiejuose etapuose nugalėtojus skyrė tik vienas balas, buvo nutarta į finalą pakviesti keturias komandas. „Saulės“ gimnazija finale dalyvauti atsisakė, tad jame varžytis liko  Senamiesčio vidurinė, „Ryto“ ir Akademiko A.Jucio pagrindinių mokyklų komandos. Kadangi kovo 3-oji  žinoma kaip tarptautinė rašytojų diena, tai pagrindinės užduotys buvo susietos su knygomis ir rašytojais.

       Finale visas komandas puikiai palaikė didelis sirgalių būrys. Vertinimo komisijai vadovavo  Kultūros centro direktorius Romas Matulis, nariai –  Savivaldybės administracijos Å vietimo skyriaus vedėjas Rolandas Raibužis, menininkas Juozas Laivys, T. Danilevičiaus dizaino studijos savininkas Tomas Danilevičius, laikraščio „Plungė“ žurnalistė Kristina Liebutė, laikraščio „Plungės žinios“ žurnalistė Lina Motužienė.

       Renginio pabaigoje į sceną pakviesti  vertinimo komisijos pirmininkas, Kultūros centro direktorius Romas Matulis bei 2-3 vietų prizų steigėjas – Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas. Laimėtojus sveikinęs Romas Matulis ragino pralaimėjusius nenusiminti. Anot R. Matulio:  ,,Tai tik žaidimas, į kurį mes kvietėme tiesiog gerai praleisti laiką. Tai ne olimpiada ir jokiai mokyklai nuo šio laimėjimo jokie balai nebus pridedami. Jūs visi bendraujate į vairiose makrogrupėse už mokyklos ribų – lankote į vairius sporto ir meno būrelius, gyvenate kaimynystėje, todėl norėjosi, kad galėtumėte bendrauti ir kitoje aplinkoje. “  Direktorius dėkojo šio renginio partneriams –  Å vietimo skyriui, taip pat vertinimo komisijai, kuri ištikimai dirbo per visus etapus. Tarpmokyklinių varžytuvių laimėtojams, surinkusiems 354 taškus  – „Ryto“ pagrindinės mokyklos komandai, R.Matulis į teikė Kultūros centro į steigtą piniginį prizą.

       Antrą vietą laimėjusią Senamiesčio vidurinę mokyklą ir trečioje vietoje likusią Akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos komandas Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas kvietė dar kartą išbandyti jėgas prie boulingo takelių ir į teikė jiems kvietimus pasilankyti boulingo klube. Renginio finale žiūrovus džiugino   Mykolo Oginskio meno mokyklos muzikos bei šokių kolektyvai ir Plungės Senamiesčio vidurinės mokyklos  muzikinė grupė ,,Nieka gera“.

Plungės kultūros centro inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.