Tarp nusipelniusių Lietuvos medikų – ir plungiškė

2023-05-03
Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai 2023-05-02, Plungės rajono savivaldybės ligoninės bendrosios praktikos slaugytoja Viktorija Grikštienė, V. Skaraičio nuotr.
Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ir Plungės rajono savivaldybės ligoninės bendrosios praktikos slaugytoja Viktorija Grikštienė, V. Skaraičio nuotr.

Vakar, gegužės 2-ąją, Vilniuje vyko tradiciniai Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai, kurie kasmet rengiami balandžio 27-ąją minimos Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga. Džiugu pranešti, kad tarp apdovanotųjų – ir Plungės rajono savivaldybės ligoninės bendrosios praktikos slaugytoja Viktorija Grikštienė, kuriai apdovanojimą įteikė sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. 

Sveikatos apsaugos ministerija kasmet sukviečia medicinos bendruomenės atstovus, savo darbu ir atsidavimu kuriančius reikšmingą pokytį Lietuvos sveikatos sistemoje. Vakar ministras specialiais garbės ženklais apdovanojo daugiau nei 60 šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų. 

„Nors medicinos darbuotojo kelias nėra pats dėkingiausias, tai – didžiulė pergalė, kad sveikatos apsauga ir medicina sugebėjo pritraukti ir išugdyti tiek talentų, kurie pašventė savo gyvenimą saugoti ir gelbėti gyvybes. Tai yra visų mūsų pergalė – pacientų, profesinės bendruomenės, Lietuvos“, – apdovanojimų ceremonijos metu sakė A. Dulkys.

Primename, jog Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai vyksta nuo 2004 metų. Per visą apdovanojimų istoriją garbingi Nusipelniusių Lietuvos medikų vardai jau suteikti 348 gydytojams, 110 slaugytojų ir 398 sveikatos apsaugos darbuotojams. Tarp jų – ir ne vienas plungiškis medikas.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.