Tarp apdovanotųjų už sėkmingą Konstitucijos egzaminą – ir plungiškė moksleivė

2023-12-07

Lapkričio 20 dieną Plungės Senamiesčio mokyklos 6c klasės mokinė Aistė Laurinaitytė, lydima istorijos mokytojos Daivos Vengalės ir mokytojos Dalios Gromnickienės, važiavo į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą, į Konstitucijos egzamino laimėtojų apdovanojimo ceremoniją. Šiemet vyko jau 17-asis Konstitucijos egzaminas, kasmet primenantis, kad išmanyti Konstituciją amžius nėra kliūtis.

„Istorijos mokytoja Daiva Vengalė pasiūlė sudalyvauti Konstitucijos egzamine. Šį pasiūlymą priėmiau kaip iššūkį sau.

Po kruopštaus Lietuvos Konstitucijos nagrinėjimo atėjo laikas parodyti savo žinias. Spalio 25 dieną mokykloje ir visoje Lietuvoje vyko Konstitucijos egzaminas.

Sužinojusi rezultatus, buvau labai laiminga, nes į visus klausimus pavyko teisingai atsakyti. Pirmas kartas ir toks sėkmingas! Praėjus kelioms savaitėms gavome pakvietimą į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą, į apdovanojimų ceremoniją.

Lapkričio 20-osios popietę praėjus apsaugos patikrą, lydimos prezidentūros darbuotojų, buvome palydėtos į iškilmingą, puošnią salę. Lietuvos Prezidentui Gitanui Nausėdai įžengus į salę, visi atsistojome ir sugiedojome Lietuvos himną. Prasidėjo iškilminga ceremonija.

Apdovanojimus nugalėtojams kartu su Prezidentu teikė teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska. Sveikinimo žodį tarė Konstitucijos egzamino komisijos pirmininkas ir Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo pirmininkas Gintaras Goda. Apdovanojimų ceremoniją papuošė Vilniaus vaikų choro „Ugnelė“ atliekami kūriniai.

Man buvo didžiulė garbė dalyvauti šioje ceremonijoje, stovėti šalia Prezidento ir priimti dovanas iš Teisingumo ministrės Ewelinos Dobrowolskos.

Nuoširdžiai dėkoju savo istorijos mokytojai Daivai Vengalei už padrąsinimą ir paskatinimą išbandyti savo jėgas. Kiekvienam mokiniui linkiu nepabijoti ir sudalyvauti Konstitucijos egzamine kitais metais“, – Senamiesčio mokyklos feisbuko paskyroje rašė Aistė Laurinaitytė.

Sveikiname moksleivę, sėkmingai įveikusią Konstitucijos egzaminą!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.