Talkos rezultatai ir džiugina, ir šokiruoja

2016-04-19

Praėjęs savaitgalis buvo darbingas Klaipėdos apygardos probacijos tarnybos skyriaus Plungės rajono ir Rietavo miesto savivaldybių teritorijose prižiūrimiems asmenims, šio skyriaus pareigūnams bei Krašto apsaugos savanorių pajėgų 303 pėstininkų kuopai – prisidėdami prie kasmet vykstančios švarinimosi akcijos „Darom“ jie tvarkė Plungės miesto teritoriją.

Probacijos skyriaus pareigūnai ir jų prižiūrimi asmenys šeštadienį kuopė vadinamosios Plungės jūros pakrantes nuo vandens perpumpavimo stoties iki „Saulės“ gimnazijos ir už jos, o kariškiai sekmadienį darbavosi už Birutės gatvėje esančių garažų. Šios talkos rezultatai ir džiugina, ir šokiruoja: džiugina talkininkų triūsu, o šokiruoja mūsų pačių nevalyvumu (kitaip nepavadinsi).

Antrą talkos dieną kariškiai savo pačių mašinomis iš vandens telkinio ištraukė net 345 lengvųjų automobilių ir 45 traktorių padangas!!! Taip pat pririnko 20 maišų šiukšlių. Pirmą dieną ištrauktos penkios automobilių padangos, pririnkti 35 maišai atliekų… Tiek padaryti spėjo talkininkai, tačiau tai dar tik pusė visų ištrauktų padangų! Ar savo miestą „mylime“ jį teršdami, ridendami į upę nebetinkamas padangas?


Plungės miesto seniūnijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.