Talentų šou ,,Būk faktorius“ Plungės kultūros centre!

2014-02-17


 

 

 

       Nuo pat ankstyvo vasario 22-osios  ryto į Plungės kultūros centrą rinksis įdomiausi, muzikaliausi, plastiškiausi, judriausi ir tiesiog patys šauniausi jaunieji talentai iš visos Lietuvos. Jie įtemtai pradės  ruoštis, kad Jums ir komisijos  nariams vakare, jau renginio  metu, įrodytų, jog būtent jie yra verti talentingiausiųjų  titulo.

       Renginyje dalyvaus talentai iš Tauragės, Klaipėdos, Vilkaviškio, Jonavos, Skuodo, Žemaičių Kalvarijos, Šilutės, Kėdainių, Mažeikių, Skaudvilės, Rumšiškių ir kitų miestų! Plungės miestui atstovaus solistė Aneta Pjankovaitė, šokėjas Domantas Gasiūnas, grupė ESAM, solistė Rasa Gadliauskaitė, o renginį ves vienos populiariausių plungiškių grupės  „Džentelmenai“ nariai!

       Jūsų lauks ypatingas reginys, daugiau nei 30 skirtingų pasirodymų, nepamirštamos emocijos, pati geriausia nuotaika, pribloškianti atmosfera, populiariausia muzika, ypatingi šokiai ir daug staigmenų. Susitikime vasario 22 d. 17 val. Plungės kultūros centre ir išrinkime ,,Būk faktorius“ nugalėtoją.

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.