Talentų konkurso BŠªK FAKTORIUS finalininkai kviečia pasimėgauti nepakartojamu reginiu

2013-02-26

 

 

 

       Kovo 2 dieną, šeštadienį, 16 valandą, Plungės kultūros centras visus kviečia į finalinį pramoginio renginio „Būk faktorius“ koncertą, kuriame pamatysite 10 geriausiai komisijos  įvertintų ir labai skirtingų talentų, kurie Jums, mieli žiūrovai, dovanos emocingus, ugningus, nepamirštamus ir išskirtinius pasirodymus.

       Scenoje pamatysite mažą ir visų širdis pavergusią solistę Rasą Gadliauskaitę, kuri finaliniu pasirodymu pažadėjo dar labiau nustebinti žiūrovus. Savo kūryba su Jumis pasidalys ir buvęs Plungės kultūros centro teatro „Saula“ aktorius, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Režisūros katedros trečio kurso studentas, gitaristas, bardas Vytautas Kairys. Išskirtinį pasirodymą ruošia ir muzikinė grupė „Masė“, kurią sudaro Mindaugas Rumšas, Faustas Domarkas, Giedrius Lukošius ir Vytautas Stonys. O ypatingai profesionaliu breiko šokiu Jus žavės Plungės kultūros centro  kolektyvas UNKNOWN ARTISTS. Šiame įspūdingame šou renginyje, be plungiškių talentų, Jums geriausius savo pasirodymus pristatys ir atlikėjai iš Šilalės – Vaidas Zamas iš gitaristų kolektyvo „Gaida“ bei gitaristų kolektyvo vadovė Regina Mockutė, kurie žiūrovus privers patikėti, kad niekas negali taip jausmingai ir įtaigiai skambėti, kaip tik gitara atliekami kūriniai.

       Ugningas teatralizuotas šiuolaikinio šokio kompozicijas Jums pristatys šokių kolektyvas  „Vėjūnai“ iš Vydmantų bei šokių studija  CREDO iš Klaipėdos. O pramoginės dainos mėgėjus savo nuostabiais balsais džiugins  solistės Vita Gvazdauskaitė ir Edita Pronckutė iš Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro.

       KVIEČIAME APSILANKYTI, AKTYVIAI PALAIKYTI IR SAVO BALSAIS PRISIDč–TI PRIE TALENTŲ KONKURSO „BŪK FAKTORIUS“ NUGALč–TOJO IŠRINKIMO! ATEIKITE  KOVO 2 DIENč„, 16 VALANDč„, Į PLUNGč–S KULTŪROS CENTRč„ IR DALYVAUKITE ĮSPŪDINGAME PRAMOGINIAME ŠOU KONCERTE. ATEIKITE IR NE TIK STEBč–KITE, BET IR PATYS IŠRINKITE PAČIUS TALENTINGIAUSIUS.

Plungės kultūros centro inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.