Švietimo įstaigų vadovai išvažiuojamąjį posėdį surengė Platelių gimnazijoje

2016-11-17


 

       Lapkričio 11 d. Plungės švietimo įstaigų vadovai dalyvavo išvažiuojamajame posėdyje Plungės r. Platelių gimnazijoje. Jie turėjo puikią progą susipažinti su Platelių gimnazijos veikla ir tradicijomis, apžiūrėti gimnazijos patalpas po renovacijos.

       Daugelis švietimo įstaigų vadovų pasidžiaugė, jog mokykloje – ypatinga tvarka ir švara. Gimnazijos direktorė Regina Rubinienė, sureagavusi į tai, informavo, jog tai yra ilgametė švietimo įstaigos tradicija – palaikyti aplinką tvarkingą, to laikosi ir mokiniai, ir mokytojai.

       Po vienu stogu veikiančios Platelių meno mokyklos direktorius Virginijus Valančius pasidžiaugė, jog nuo įsikūrimo Platelių gimnazija ir Meno mokykla aktyviai bei draugiškai bendradarbiauja, be to, kartu vykdo įvairaus pobūdžio veiklas.

       Šio susitikimo metu Plungės rajono švietimo įstaigų vadovams buvo perskaitytas pranešimas apie švietimo pažangą, pristatyta švietimo esamos situacijos analizė ir perspektyvos. Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros parengtą pranešimą pristatė Regina Pocienė, Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyresnioji specialistė. R. Pocienė atkreipė dėmesį, jog mokyklos kiekvienais metais teikia pažangos ataskaitas, kurios padeda įvertinti ir tinkamai pamatuoti mokyklų daromą pažangą. Su šiomis ataskaitomis visuomenė gali susipažinti Švietimo valdymo informacinėje sistemoje (ŠVIS) http://svis.emokykla.lt/lt/index/a_view/42.

       Susitikime dalyvavęs Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis pasidalijo savo mintimis apie švietimo sistemoje kylančius iššūkius ir ateities perspektyvas.

       Vietos ūkio ir turto skyriaus ekologė Edita Lydienė kartu su VšĮ „Problemų sprendimo centras“ atstove Almina Buzaite vadovams mokyklų, kuriose mokosi pradinių klasių moksleiviai, įteikė edukacinius žaidimus „Rūšiavimo ABC“, skirtus mažiesiems atliekų rūšiuotojams. Žaidimų esmė – ugdyti mokinių atliekų rūšiavimo įpročius. Šios edukacinės priemonės įsigytos iš Plungės rajono savivaldybės Aplinkos rėmimo specialiosios programos lėšų.

       Susitikime taip pat dalyvavo leidyklos „Šviesa“ atstovai, kurie švietimo įstaigų vadovams pristatė jų leidyklos siūlomą elektroninę mokymo priemonę „Aktyvi klasė“ ir elektroninį dienyną „Eduka“.

       Vadovų susitikimą užbaigė pažintinė ekskursija po Platelių universalų daugiafunkcį centrą, kuris įsikūręs šalia Platelių gimnazijos pastato. 


Gintautas Rimeikis,
Plungės rajono savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.