Šventiškai magiškas klasikinės muzikos vakaras Plungės kultūros centre

2018-12-18


 

 

 

Gruodžio 29 dieną Plungės kultūros centras jau trečią dešimtmetį kviečia plungiškius ir miesto svečius drauge išskirtinai palydėti senuosius ir džiugiai sutikti artėjančius Naujuosius metus. Šiais metais tradicinis kamerinis vakaras ,,Senuosius palydint“ prasidės kiek netradiciškai. Nuo 17 val. Kultūros centre skambės saksofono muzika, ateinantys žiūrovai bus vaišinami šampano taure, bus galimybė pabendrauti, susipažinti, įsiamžinti šventiškai pasipuošusiame Kultūros centre.

Nuo 18 val.  programą dovanos Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas – Modestas Barkauskas) ir keturi jauni, bet pripažinimą jau pelnę LNOBT solistai: Edgaras Davidovičius (tenoras), Aistė Pilibavičiūtė (sopranas), Kšištofas Bondarenko (bosas) ir Jomantė Šležaitė (sopranas). Programoje skambės populiariausi pasaulinės klasikos kūriniai. Vakarą ves kino ir teatro aktorė Nijolė Narmontaitė.

Kviečiame pabūti kartu, pasisemti gerų emocijų, patirti neįkainojamų įspūdžių, gerai praleisti vakarą ir su pakilia nuotaika sutikti artėjančius Naujuosius metus.

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.