Šventiškai baigtas moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ sezonas

2016-05-26
Iš kairės: Virgilijus Lapis, Edita Lapienė, Agnesė Garčinskaitė ir Laurynas Vaištaras
MKL vaikinų čempionatų simbolinis penketukas (Laurynas Vaištaras – trečias iš kairės)
Naudingiausi MKL čempionatų žaidėjai (Agnesė Garčinskaitė – trečia iš kairės, Laurynas Vaištaras – penktas iš dešinės)


 

 

        Gegužės 24-ą Vilniuje, Švietimo ir mokslo ministerijoje, nugriaudėjo moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ 2015-2016 metų sezono uždarymo ceremonija. Renginio metu buvo apdovanoti naudingiausi sezono jaunieji krepšininkai, jų treneriai ir mokyklų vadovai. Geriausius ir perspektyviausius MKL žaidėjus sveikino garsūs treneriai, lygos rėmėjai ir garbingi svečiai.

        MKL sezono uždarymo renginyje apsilankė Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, KKSD direktorius Edis Urbonavičius, LKF prezidentas Arvydas Sabonis, UAB „Olifėja“ prezidentas Antanas Muraška. Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ 2015-2016 metų sezono uždarymo ceremonijoje dalyvavo ir Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšininkai Laurynas Vaištaras ir Agnesė Garčinskaitė kartu su treneriais Virgilijumi Lapiu ir Edita Lapiene.

        Šio sezono MKL uždaryme jau penktą kartą buvo apdovanoti MKL čempionatų simbolinio penketuko nariai.Į 2015-2016 metų sezono MKL vaikinų čempionatų simbolinis penketą išrinktas Virgilijaus Lapio treniruojamas Laurynas Vaištaras.

        Laurynas Vaištaras taip pat buvo pripažintas naudingiausiu jaunučių U15 (gim. 2001 m.) krepšinio čempionato žaidėju. Jo sezono efektyvumo koeficientas buvo 32,58 efektyvumo taškai.

        U14 mergaičių (gim. 2002 ir jaun.) krepšinio čempionate naudingiausia žaidėja pripažinta Plungės SRC krepšininkė Agnesė Garčinskaitė, kurią treniruoja Edita Lapienė.

        Geriausiu sezono MKL krepšininku pagal atkovotus kamuolius tapo Laurynas Vaištaras, kuris per rungtynes vidutiniškai atkovodavo po 17,65 kamuolio.

        Už galimybę nuvykti ir dalyvauti Plungės SRC krepšininkams ir treneriams moksleivių krepšinio lygos  „Perlas“ sezono uždarymo ceremonijoje dėkojame Plungės rajono savivaldybės administracijai.

 

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.