Šventiška Kovo 11-oji Žemaičių dailės muziejuje (renginio nuotraukos)

2018-03-14

 

Šeimoms skirtuose renginiuose Žemaičių dailės muziejuje Kovo 11-ą lankytojų buvo kaip niekada gausu. Mažieji turėjo kuo užsiimti meno dirbtuvėlėse, edukacinių programų „Gandingos piliakalnio lobiai“ ir „Purpuro kelias“ patalpose. Šeimoms buvo puiki proga nemokamai susipažinti su muziejaus ekspozicijomis. Vyko nuotaikingas grupės „The Ditties“ koncertas.

Muziejaus kolektyvas ir visi apsilankiusieji labai dėkoja UAB „Vičiūnų grupė“ už gausios produkcijos pristatymą ir degustavimą.   

Pirmosios „Vičiūnų grupės“ įmonės savo veiklą pradėjo dar 1991 m. – kartu su ką tik atgimusia Lietuvos valstybe. 2016 m. švęstas ketvirčio amžiaus jubiliejus. Kaune pradžią gavęs verslas buvo plėtojamas septynmyliais žingsniais. Per ketvirtį amžiaus „Vičiūnų grupė“ tapo pasaulinės surimio rinkos lydere ir viena pirmaujančių žuvies bei jūros gėrybių produktų gamintojų visoje Europoje.

1994 m. Plungėje atidaryta surimio produktų gamykla „Plungės kooperatinė prekyba“, tapusi tikru grupės gamybiniu stuburu. Vėliau verslas kone kasmet pasipildydavo naujomis surimio, žuvies, vėliau ir kito maisto gamybos linijomis ar fabrikais.   

Verslui nuolat nepaliaujamai augant ir randantis naujoms bendrovėms bei veiklos sritims, efektyvesniam jų valdymui 2014 m. įsteigtas „Vičiūnų grupės“ holdingas, koordinuojantis dukterinių įmonių veiklą. Keliolika šiuolaikiškų fabrikų Lietuvoje, Estijoje, Ispanijoje ir Rusijoje šiandien gamina sūdytą, rūkytą ir šaldytą žuvį, surimio produktus, koldūnus, duoną ir kitą produkciją, tiekiamą į daugiau nei pusšimtį rinkų visame pasaulyje. 1997-aisiais per metus būdavo pagaminama vos keli tūkstančiai tonų maisto produktų, o 2013 m. gamybos apimtys siekė jau 110 tūkst. tonų, pastaruosius 5-erius metus ji toliau stabiliai auga.  

Kasmet „Vičiūnų grupės“ produktų vystymo ekspertai kartu su gamybos technologais ir kolegomis iš rinkodaros, verslo vystymo bei kitų padalinių rinkai pasiūlo visą šimtą naujų gaminių. Kiekvienas produktas specialiai pritaikytas konkrečiai vartotojų grupei ir konkrečiai pasaulio rinkai. Iš viso pasaulinėje žuvies ir maisto produktų „jūroje“ raibuliuoja jau per 3 000 grupės gaminių!Žemaičių dailės muziejaus informacija


    

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.