Šventiniai renginiai Plungės kultūros centre

2015-12-08

 

 

     Nenumaldomai artėjant gražiausioms ir didžiausioms metų šventėms, Plungės kultūros centras kviečia apsilankyti tradiciniuose renginiuose.

 

     Šventų Kalėdų popietę (gruodžio 25 d. 13.30 val.) Plungės kultūros centre bus kuriama pati tikriausia teatro, muzikos ir šokių stebuklinga pasaka, kurią dovanos visi Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo meno kolektyvai: „Hello“, „Mažasis Suvartukas“, „Žirginėliai“, „Hera“, ,,Saula“, ,,Vieversys“, Eglės baleto studija, pučiamųjų orkestras ir orkestro merginų choreografinė grupė.

 

     Gruodžio 29 d. 18 val. Plungės kultūros centras kviečia plungiškius ir miesto svečius išskirtinai palydėti senuosius ir įstabiai sutikti artėjančius Naujuosius metus, apsilankant tradiciniame kameriniame vakare ,,Senuosiuos palydint“. Šiais metais vakare koncertuos 3 skirtingi, bet savo profesionalumu vienas kitam prilygstantys kolektyvai. Tai populiarusis vyrų vokalinis ansamblis ,,Quorum“. Ansamblio atliekamos dainos daugeliui gerai pažįstamos, tačiau kitokios, nes koncertuose neskamba joks kitas muzikos instrumentas, tik žmogaus balsas. Dainuodami jie imituoja įvairiausius muzikos instrumentus ir atskleidžia neribotas žmogaus balso galimybes, o atlikdami originalias aranžuotes muzikantai dažnai improvizuoja, tokiu būdu suteikdami kūriniui kiekvieną kartą vis kitokį atspalvį.

 

     Vakare išskirtinę programą pristatys ir vienas moderniausių ir ryškiausių šalyje kamerinis orkestras NIKO (vad.  Gediminas Gelgotas). Kolektyvas išskirtinis tuo, jog atlieka progresyvią klasikinę muziką ir savo koncertuose integruoja aukščiausio lygmens atlikėjų meistriškumą bei vizualinius scenos efektus. NIKO pasirodymai – tai muzikiniai spektakliai, kurių ašimi tampa klasikinės muzikos ir poproko muzikinės kultūros derinys. Grupė atlieka modernią muziką, kuriai būdingas gilus jausmingumas, sferiniai garsų peizažai, netradicinė styginių instrumentų technika bei teatrališkumas.

 

     Dar vienas ir savo sudėtimi gausiausias kamerinį vakarą ,,Senuosius palydint“ papuošiantis kolektyvas – tarptautinį pripažinimą pelnęs Vilniaus miesto choras ,,Jauna muzika“ (vad. Vaclovas Augustinas). Per ilgą kolektyvo gyvavimo laikotarpį „Jauna muzika“ sukaupė įvairų ir vertingą repertuarą, kuris apima visų epochų meistrų partitūras chorui a cappella, vokalinės-instrumentinės muzikos šedevrus ir premjeras. Svarbią vietą choro repertuare užima šiuolaikiniai tiek užsienio, tiek ir lietuvių kompozitorių kūriniai.

 

     Visi šie kolektyvai susirinkusiems žiūrovams padovanos užburiančiai  šventišką, įvairių žanrų ir stilių muzikinę programą, kuri abejingų tikrai nepaliks. O šventinį vakarą ves aktorius Gintaras Mikalauskas.

 

     Visą prieššventinį periodą plungiškiai ir miesto svečiai gali apsilankyti Plungės kultūros centro parodų salėje, kurioje yra eksponuojami net 7 Plungės rajono tautodailininkų kūrybos darbai.

 

     Palydėkime senuosius ir sutikime artėjančius Naujuosius metus kartu Plungės kultūros centre!

 

 

 

KC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.