Švenčių laukimui duotas startas – įžiebta Kalėdų eglė

2017-12-11

 

 

Plungė prisijungė prie kitų šalies mietų ir gražiausių metų švenčių jau laukia pasidabinusi – Senamiesčio aikštėje penktadienio pavakarę sužibo kalėdinė žaliaskarė. Šiemet ji išskirtinė, nes savo apdarais įprasmina  svarbią datą – Lietuvos valstybės šimtmetį.

Nepaisant to, kad oras penktadienį nelepino ir tikrai nepriminė žiemos – lietus įkyriai krapnojo, o kartkartėmis netgi stipriai prausė – tai plungiškių neišgąsdino – Senamiesčio aikštė buvo sausakimša.  Švenčių miesto gyventojai tikrai laukia!

Atėjusieji į Kalėdinės eglės įžiebimo šventę klausėsi teatralizuoto koncerto „Kalėdų Senelio belaukiant”. Programoje dalyvavo studija „Svirplys“ ir šou grupė „Trys draugai“. Nuotaikingos dainos, graži muzika ir šmaikštūs renginio vedėjai neleido plungiškiams nuobodžiauti, kvietė kartu pašokti, patrepsėti, padainuoti ir taip sulaukti į Plungę atvykstančio Kalėdų Senelio. Ir jis tikrai pasirodė. Atvažiavo į aikštę lydimas Žiemos ir Snieguolių ir per laimingų, susižavėjusių vaikų būrį sunkiai skynėsi kelią iki scenos.

Atvykus Seneliui, beliko sulaukti svarbiausio momento – Kalėdinės eglės įžiebimo. „Prisiminkime vaikystę, suspauskime stebuklą rankoje ir meskime jį į eglutę“, – kvietė Kalėdų Senelis. Ir stebuklas įvyko – Senamiesčio aikštėje sužibo gražuolė eglė. Kartu su plungiškiais šia akimirka džiaugėsi ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės tarybos narys Liudas Skierus. „Linkiu jums gerų Kalėdų, gerų Naujųjų metų, kad jūsų šeimose būtų ramybė, kad turėtumėte daugiau džiaugsmo ir nedaug liūdesio, kad Kalėdų šventės būtų pačios gražiausios”, – linkėjo meras. „Noriu palinkėti, kad su eglute uždegtume ir savo širdis, kad artėjančios šventės suteiktų džiaugsmo ir tikėjimo, kad viskas bus geriau”, – prie sveikinimų prisidėjo ir L. Skierus.

Eglutės įžiebimo šventę vainikavo įspūdingi fejerverkai, kalėdinis lazerių šou, o patiems ištvermingiausiems koncertavo ir grupė E.G.O. Šventę organizavo Plungės kultūros centras, Plungės miesto seniūnija ir Plungės rajono savivaldybė.

 

Plungės rajono savivaldybės inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.