Sveikiname sveikuolių sveikuolius!

2014-04-18


       Kovo 24–28 dienomis Plungės rajono sveikuolių sveikuoliai dalyvavo tarptautiniame vaikų, mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etape, kuris vyko Gargžduose, o jį organizavo Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuras. Šiame etape, kaip ir pirmajame, sveikuoliai rungėsi  įvairiose rungtyse, patikrino savo sveikatos žinias bei įgijo naujos patirties. Šiuo konkursu  siekiama skatinti sveiką gyvenimo būdą, ugdyti vaikų atsakomybę, skatinti saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą.

       Priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje dalyvavo Plungės lopšelis-darželis „Saulutė“, pradinių klasių mokinių grupėje – Plungės Senamiesčio mokykla,  5–6 klasių grupėje – Plungės r. Kulių pagrindinė mokykla,  7–8 klasių grupėje – Platelių gimnazija, o 9–11 klasių grupėje – Plungės A. Jucio pagrindinės mokyklos komanda.

       Balandžio 24–25 dienomis Trakuose vyks tarptautinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ III etapas.  Į šį etapą keliauja I vietos nugalėtojų komanda (pradinių klasių mokinių grupėje) iš  Plungės Senamiesčio mokyklos. Taip pat į III etapą vyksta II vietos nugalėtojų komanda (5–6 klasių grupėje) iš Platelių gimnazijos.   

       Nors kitos komandos  į III etapą nepateko, joms buvo įteiktos II etapo konkurso organizatorių bei Plungės visuomenės sveikatos biuro skatinamosios ir padėkos dovanos.

 

Giedrė Liobytė
Plungės rajono savivaldybės
visuomenės sveikatos biuro
visuomenės sveikatos specialistė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.