Sveikatos apsaugos sektoriaus pulsas. Naujos strategijos, kaip suaktyvinti sveikatos apsaugos sektorių ir taip paskatinti vietos plėtrą

2014-11-10

 

 

 

       Pristatome trečiąjį Europos mainų ir mokymosi programos URBACT projekto „4D miestai“ naujienlaiškį (anglų k.). Šis leidinys skirtas sveikatos apsaugos sektoriui, kai sveikata suprantama kaip viena iš keturių krypčių – sveikatos, žinių, verslo ir piliečių, – sąveikaujančių sveikatos inovacijų srityje ir orientuotų į miestų ekonomikos augimą.

       Kaip ir pirmajame projekto „4D miestai“ naujienlaiškyje švietimo tema, taip ir šiame leidinyje, sveikatos apsaugos sektorius analizuojamas iš skirtingais požiūriais. Kaip įprasta, dalijamasi projekto partnerių susitikimų metu įgyta mokymosi patirtimi bei plačiai pripažintų ekspertų mintimis.

       Naujienlaiškis apima veiksmų, kurių turėtų imtis miestai, siekdami paskatinti sveikatos apsaugos sistemos modernizaciją, planą, kartu siekiant šį sektorių paversti strateginiu, inovatyviu, išskirtinai orientuotu į žmogaus gyvenimo kokybę. Straipsniai ir interviu suteikia reikalingų žinių, kaip įgyvendinti naujas strategijas, kad sveikatos apsaugos sektorius taptų konkurencingesniu bei teikiančiu aukštesnės kokybės paslaugas.

       Primename, kad projektu „4D miestai“, kuriam vadovauja Igualados miesto (Katalonija, Ispanijos Karalystė) atstovai ir kuriame dalyvauja kitų 7 Europos miestų atstovai – Leeds (Jungtinė Karalystė), Novara (Italija), Tartu (Estija), Plungė (Lietuva), Brainport Eindhoveno Regionas (Nyderlandai), Verslo plėtros korporacija, Jena (Vokietija) ir Baia Sprie (Rumunija), – siekiama vystyti Europos miestus, skatinti jų ekonominį ir socialinį vystymąsi, pasitelkiant galingą aljansą – sveikatos ir inovacijų sąjungą.

       Leidinio turinys:

Gero skaitymo!

Europos mainų ir mokymosi programos URBACT projekto „4D miestai“ naujienlaiškis.

www.urbact.eu/4dcities

 

Pagal vadovaujančiojo partnerio informaciją straipsnį parengė
Rasa Jonušienė,
Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.