Sveikata ir sveikatos priežiūra gali pagerėti! Arba kaip žinios, pasitelkiant sveikatos inovacijas, prisideda prie vietos plėtros

2014-05-16

 

 

 

 

       Europos mainų ir mokymosi programos URBACT projektas „4D miestai“, kuriam vadovauja Igualados miesto (Katalonija, Ispanijos Karalystė) atstovai ir kuriame dalyvauja kitų 7 Europos miestų atstovai – Leeds (Jungtinė Karalystė), Novara (Italija), Tartu (Estija), Plungė, Brainport Eindhoveno Regionas (Nyderlandų Karalystė), Verslo plėtros korporacija, Jena (Vokietija) ir Baia Sprie (Rumunija) – išleido antrąjį naujienlaiškį (anglų k.).

       Primename, kad projektu „4D miestai“ siekiama vystyti Europos miestus, skatinti jų ekonominį ir socialinį augimą, pasitelkiant galingą aljansą – sveikatos ir inovacijų sąjungą. Tai tikras iššūkis aštuoniems projekte dalyvaujantiems miestams, kurie ne tik dalijasi patirtimi, bet ir mokosi vieni iš kitų.

       Šiame antrajame projekto „4D miestai“ naujienlaiškyje pasineriame į apmąstymus, kokį vaidmenį vaidina žinios sveikatos inovacijų srityje, siekiant miestų ekonominio augimo. Šiame leidinyje gilinamės į universitetų ir mokslinių tyrimų sritį, sveikatos ugdymo ir mokymo centrų veiklą, norėdami suprasti, kaip jie sąveikauja tarpusavyje ir su jų teritorijoje esančiomis suinteresuotomis struktūromis. Taip planuojame žengti žingsnį pirmyn, nustatant, kaip jie visi turėtų bendradarbiauti, siekdami pagerinti savo veiklos efektyvumą ir kartu prisidėti prie vietinės plėtros.

       Tai gana ambicingas tikslas, nes visų šių įstaigų veiklos rezultatai bus apibendrinti kaip įgyvendinamo projekto pažanga. Tuo pačiu projekto „4D miestai“ įgyvendinimo metu bus rengiamos ir specialios ataskaitos, atspindinčios kitas tris projekto dimensijas – sveikatos sistemą, verslą ir piliečius.

       Leidinio turinys apima jau įvykusius tarptautinius projekto partnerių susitikimus ir įvairias vietos palaikymo grupių iniciatyvas. Taip pat džiaugiamės mūsų ekspertų, publikuojančių straipsnius bei duodančių interviu, indėliu, įgyvendinant šį projektą.

 

       Leidinio turinys:

  • Įvadas
  • Didinkite žinių bagažą
  • Veiksmai ir jų sąveika
  • Nauji dokumentai
  • Straipsnis
  • Interviu su Josep Ribas
  • Galerija
  • Kontaktai

       Gero skaitymo!

www.urbact.eu/4dcities

 

Pagal vadovaujančiojo partnerio informaciją straipsnį parengė
Rasa Jonušienė,
Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.