Svečiuose – mažieji alsėdiškiai

2024-02-06

Pastaruoju metu Plungės rajono savivaldybės pastato koridoriuose vis dažniau girdisi vaikų šurmulys – sulaukiame mažųjų Plungės miesto ir rajono gyventojų, kuriems įdomu, kas čia vyksta, kokie žmonės dirba, kokius sprendimus jie priima. Šįkart svečiuose – penkiamečiai ir šešiamečiai iš Alsėdžių lopšelio-darželio.

Ekskursiją po Savivaldybės pastatą vaikai pradėjo nuo apsilankymo didžiojoje posėdžio salėje. Sužinoję, kad čia renkasi Savivaldybės taryba (ir kas ji tokia), kad čia priimami kiekvienam iš mūsų svarbūs sprendimai ir patys balsavę už tai, kad vis bus draugai, mažieji kopė į trečiąjį aukštą, kur įsikūrę Savivaldybės meras Audrius Klišonis ir vicemeras Žydrūnas Purauskis.

Susipažinę su meru ir vicemeru, pasimatavę Savivaldybės vadovo kėdę ir regalijas, mažieji alsėdiškiai turėjo užduotį – atsakyti į įvairius klausimus, o prizas už tai – šokoladas, ant kurio užrašyta „Plungė“. Be dovanų neliko nė vieno. Tiesa, ir patys darželinukai atvyko ne tuščiomis – merui Audriui Klišoniui įteikė pačių kūrybos darbelį, o Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojai Dangirutei Vaškienei – pačių keptų sausainių.

Paskutinė stotelė – Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyrius. Čia vaikučiai apžiūrėjo erdves, kuriose vyksta tuoktuvių ceremonija, skyriaus darbuotojos parodė knygas, kuriose – įrašai apie jų gimimą.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.