Svečiuose – Marijampolės apskrities seniūnijų seniūnai

2015-05-29

       Praėjusios savaitės pabaigoje Plungėje buvo galima išvysti po miestą besidairančių suvalkiečių būrelį: aplankyti kolegų žemaičių atvyko vienuolikos Marijampolės apskrities seniūnijų seniūnų delegacija. Svečiai norėjo ne tik pasidalyti patirtimi, apžiūrėti LNK televizijos projekte „Supermiestas“ išgarsintą Plungę, bet ir apsvarstyti galimybę ateity pasirašyti Marijampolės ir Telšių apskričių seniūnų bendradarbiavimo sutartį.

       Iš pradžių suvalkiečiai pasitikti miestoseniūnijoje: laikinai Plungės seniūno pareigas einantis Gintaras Domarkas prie kavos puodelio juos supažindino su mūsų seniūnijos darbu, trumpai papasakojo apie Plungę ir visą rajoną. Seniūnai domėjosi, kaip Plungėje tvarkomi miesto želdiniai, gėlynai, rūpinamasi gatvių apšvietimu ir remontu, bei nekantravo aplankyti po restauracijos neseniai duris atvėrusius Oginskių rūmus, kur įsikūręs Žemaičių dailės muziejus, pamatyti buvusią laikrodinę, kurioje dabar šeimininkauja Plungės bibliotekininkai, pasivaikščioti po sužaliavusį,  sužydėjusį parką.

       Aplankę bene gražiausią Plungės vietą, lydimi laikinojo seniūno G. Domarko, svečiai vyko į į Platelius, mat, pageidavo užsukti ir į kurią nors kaimišką rajono seniūniją, pasikalbėti apie ten iškylančias problemas, teikiant socialinę pagalbą, dirbant su socialinės rizikos šeimomisbei sprendžiant kitus klausimus. Plateliuose juos pasitiko seniūnė Danutė Rapolavičienė. Bekalbant paaiškėjo, kad tiek Platelių, tiek Marijampolės apskrities kaimiškųjų seniūnijų problemos panašios. Antai, suvalkiečiai skundėsi, kad jų kaimų kelius dažnai išmauroja miškavežiai, su šiomis problemomis susiduriama ir mūsų rajone.

       Pakeliui į Platelius Marijampolės apskrities seniūnų delegacija aplankė ne taip seniai antram gyvenimui prikeltą Šaltojo karo muziejų, o prieš išvažiuojant iš Platelių panoro energijos pasisemti energetinių labirintų parke. Išvykdami paliko dovanų – G. Domarkui padovanojo Sūduvos seniūnų klubo skėtį ir lietpaltį, o patys buvo apdovanoti Savivaldybės mero Audriaus Klišonio atminimo dovanomis.

       Suvalkiečiai viešnage Žemaitijoje liko patenkinti bei maloniai kvietė kolegas neaplenkti jų krašto.

 

 Seniūnijos informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.