Svečiuose – Lietuvos regbio federacijos prezidentas

2024-01-16

Šią savaitę Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis susitiko su Lietuvos regbio federacijos prezidentu Irmantu Kukulskiu. Kartu su juo Savivaldybėje lankėsi ir plungiškiai regbio sporto entuziastai Ričardas Skrinskis ir Artūras Rachimovas, atstovaujantys Plungės sporto ir rekreacijos centrui, Plungės vaikų ir jaunimo regbio klubui „Dorbė“, Plungės regbio klubui „Perkūnas“.

Susitikimo metu aptarta keletas Plungės regbininkams aktualių klausimų: kalbėta apie patalpas, kuriomis naudojasi „Perkūno“ klubas, apie galimybę šaltuoju metų laiku gauti daugiau valandų sporto salėse, apie Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos stadioną, kuriame treniruojasi ir rungtynes organizuoja regbininkai. Opi problema – stadionas neapšviestas, tad sutemus nėra galimybės žaisti. Ši ir kitos regbio atstovų išsakytos problemos išgirsto, jos bus sprendžiamos.

Pakalbėta ir apie regbio, kuris Plungėje žaidžiamas jau daugiau nei 50 metų, ateitį – galimus šios sporto šakos veikimo modelius, finansavimą, siekį regbiu sudominti kuo daugiau vaikų ir pan.

Po šio susitikimo Lietuvos regbio federacijos prezidentas Irmantas Kukulskis komentavo: „Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio konkretumas ir tikrai teigiamas požiūris į regbį nuteikia optimistiškai. Šiuo metu labai reikalingas Savivaldybės palaikymas tiek regbio iniciatyvoms, tiek veiklos užtikrinimui. Tikiuosi, kad netolimoje ateityje matysime šio susitikimo rezultatus ir galėsime aptarti kitus būtinus vystymo, plėtojimo veiksmus.“

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.