Svečiuose – krepšinio legenda Valdemaras Chomičius

2023-05-27
2023-05-25 Savivaldybėje lankėsi Regionų krepšinio lygos (RKL) prezidentas Vidas Butkus, direktorius Remigijus Kuodis ir krepšinio legenda Valdemaras Chomičius. Lygos vadovų susitikimą su Plungės rajono savivaldybės meru Audriumi Klišoniu organizavo Plungės krepšinio komandos „Olimpas“ vadovas Rimas Dužinskas

Ketvirtadienį Plungėje sulaukta garbingų svečių – Savivaldybėje lankėsi Regionų krepšinio lygos (RKL) prezidentas Vidas Butkus, direktorius Remigijus Kuodis ir plungiškiams gerai pažįstama krepšinio legenda Valdemaras Chomičius. Lygos vadovų susitikimą su Plungės rajono savivaldybės meru Audriumi Klišoniu organizavo Plungės krepšinio komandos „Olimpas“ vadovas Rimas Dužinskas.

Susitikimas pradėtas nuo prisiminimų, kuriais pasidalijo prieš porą dešimtmečių Plungės „Olimpe“ žaidęs ir jį treniravęs krepšininkas Valdemaras Chomičius. „Krepšinio bendruomenė iki šiol pamena laikus, kai plungiškiai varžovus pasitikdavo su plakatu „Sveiki atvykę į pragarą!“. Plungė iš tikrųjų buvo krepšinio Meka, o fanai išprotėję, ko gero, net Kaune tokių neturėjom“, – prisiminimais dalijosi krepšinio legenda.

RKL prezidentas Vidas Butkus džiaugėsi, kad Plungės rajono savivaldybė nuoširdžiai prisideda plėtojant Regionų krepšinio lygą, rūpinasi visuomenės sveikatinimu, jaunimo užimtumu, sporto talentų ugdymu ir kad pagelbėja RKL žaidžiančiam krepšinio klubui „Olimpas“. „Noriu pagirti plungiškių komandą, kuriai praėjęs sezonas buvo gana sėkmingas. Tikrai nedaug trūko, kad „Olimpas“ būtų užkopęs ant prizininkų pakylos. Smagu matyti jūsų gretose augančius jaunuosius talentus, vienas iš jų – Nojus Radžius“, – kalbėjo lygos prezidentas.

Beje, „Olimpas“ reguliariajame sezone užėmė 8-ąją vietą. Atkrintamosiose varžybose plungiškiams pavyko pasiekti ketvirtfinalį, kur serijoje iki 3 pergalių nusileido komandai „Jurbarkas-Karys“, kuri tapo RKL A diviziono nugalėtoja.

Vienas iš RKL vadovų vizito į Plungę tikslų – padėkoti lygos ir „Olimpo“ rėmėjams. Pirmoji padėka už svarų indėlį į Regionų krepšinio lygos plėtrą ir pagalbą vystant klubinį krepšinį įteikta Savivaldybės merui Audriui Klišoniui. Kitos dvi – uždarųjų akcinių bendrovių „Plungės lagūna“ ir „Plungės šaltis“ atstovams Mindaugui Bieliauskui ir Justinui Šimkui.

Kitas tikslas – pakalbėti apie krepšinio ateitį. Anot Vido Butkaus, Plungė turi puikiai sukomplektuotą ir gerai žaidžiančią komandą, kuriai ir ateityje bus reikalinga parama bei salė, kurioje krepšininkai galėtų ir treniruotis, ir rungtyniauti.

Meras Audrius Klišonis akcentavo, kad netolimoje ateityje „Olimpas“ turės kur kas geresnes sąlygas nei turi dabar – gautos pirmosios lėšos Plungės sporto arenos II etapo darbams, kurie startuoti turėtų dar šiemet. „Krepšininkų mes turime, fanų taip pat, o kai turėsime ir tinkamą infrastruktūrą, tada jau ne apie RKL, o apie aukštesnę lygą galvosime“, – planais dalijosi Audrius Klišonis.

Meras svečiams paminėjo, kad Plungė tikrai turi krepšininkų, kuriais gali didžiuotis. Be Nojaus Radžio, Plungė didžiuojasi Luku Kreišmontu, Agnese Garčinskaite, žaidžiančiais treneriais Mindaugu Tamušausku ir Ignu Razučiu, trenerės Editos Lapienės ugdytinėmis ir daugybe kitų, kurie daug pasiekę ir daug žadantys. 

Anot Audriaus Klišonio, Plungėje sportui skiriama daug dėmesio: šį pavasarį atidarytas naujas baseinas, ruošiamasi sporto salės ir irklavimo bazės statyboms, įrengta nemažai krepšinio, treniruoklių lauko aikštelių ir t. t. Esama ir privačių iniciatyvų, viena iš jų – aną vasarą atidarytas „Teniso slėnis“.

Vidas Butkus, pasidžiaugęs tuo, kas nuveikta, išsakė viltį, kad ateityje Regionų krepšinio lyga bus plačiau  žinoma, kad Plungės visuomenė dar aktyviau palaikys savo krepšininkus, kad į bendrus renginius galbūt įsitrauks meno kolektyvai. Viena iš idėjų – kada nors Plungėje surengti „Žvaigždžių dieną“. Anot mero, tai – visai įmanoma, reikia tik iniciatyvos.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.