Svečiams – galimybė pasidairyti po Plungės įstaigas

2024-06-27

Jau minėjome, kad Plungės miesto šventėje sulaukėme gausaus būrio svečių iš užsienio – lankėsi Tukumo (Latvija), Golub Dobžyno (Lenkija), Bjerkreimo (Norvegija), Mendeno (Vokietija), Kvarelio (Sakartvelas), Bruntalio (Čekija) ir Konotopo (Ukraina) delegacijos.

Svečiai ne tik dalyvavo iškilmingame Savivaldybės tarybos posėdyje, šventės renginiuose, bet ir specialiai jiems skirtoje konferencijoje „Tarptautinė partnerystė: stiprybės vienija ir kuria galimybes“. Po konferencijos delegacijų nariams buvo pasiūlyta ekskursija po Plungės įstaigas.

Užsienio partneriai pirmiausiai aplankė mūsų Bendruomenės centrą, kur vyksta įvairiausi žmonių su negalia ir senjorų užsiėmimai. Tad svečiai buvo apdovanoti ir dainomis, ir šokiais, ir centro lankytojų gamintomis dovanėlėmis. Iš Bendruomenės centro visi vyko į pirmųjų gyventojų laukiančius Grupinio gyvenimo namus, esančius Mendeno g., skirtus žmonėms su psichikos ir proto negalia.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis svečius pakvietė apžiūrėti prieš metus atidarytą Plungės baseiną. Objektas delegacijų nariams paliko puikų įspūdį, juolab kad šalia baseino auga ir sporto salė. Paskutinioji aplankyta įstaiga – Plungės technologijų ir verslo mokykla, kurioje užsieniečius pasitiko direktorius Audrius Misiūnas. Svečiai pasidžiaugė šios mokyklos salėje repetuojančių sportinių šokių šokėjų pasirodymu, mokytojos Ilmos Žilienės atliekamomis dainomis. Svečiams papasakota apie mokyklą, mokinius ir jiems suteikiamas galimybes. Prisiminta, kad prieš daugelį metų mokymo įstaigai daug padėjo bičiuliai iš Mendeno, o dabar mokykla jau pati galėtų padėti kitiems. Tad ateityje galimai užsimegs ryšiai su panašia mokykla Konotope.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.