Švaros akcijai DAROM pasibaigus

2012-04-30

 
 

           Å varos akcija DAROM  vyko jau penktus metus. Dar 2007 metais savivaldybės gyventojai buvo kviečiami į švaros akciją vieną konkrečią dieną, bet, kadangi lijo lietus, žmonės  nesusirinko. Tada supratome, kad nereikia numatyti tik vieną konkrečią datą, todėl vėliau švaros akcija Plungės mieste buvo vykdoma visą savaitę. Kiekviena į staiga turi galimybę nuspręsti, kada jai patogiau talkoje dalyvauti. Ir šiemet balandžio 16 – 21 dienomis,  visą savaitę, mieste vyko švarinimosi darbai. Savivaldybės į monėms yra priskirtos bendrojo naudojimo teritorijos, o iš kitų į monių, į staigų, organizacijų  sulaukėm geranoriško aktyvaus prisidėjimo. Dauguma jų jau ne pirmi metai atsiliepia į kvietimą dalyvauti. Tikimės, kad ir naujai prie švaros akcijos prisijungę žmonės dalyvaus ir ateityje.
           Iš viso šiais metais užsiregistravo, kitaip pranešė ir švaros akcijoje mieste dalyvavo 2290 gyventojų. Iš jų:  moksleivių – 1730, darželinukų – 160, suaugusiųjų – 400. Be Savivaldybės į monių, aktyviai tvarko bendrojo naudojimo teritorijas moterų asociacija „12+“, Plungės rajono apylinkės teismas, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Plungės skyrius, Plungės technologijų ir verslo mokykla, Plungės vaikų globos agentūra „Cyrulis“, UAB „Vičiūnai ir Ko“, UAB „Plungės kooperatinė prekyba“, vaikų lopšeliai – darželiai „Nykštukas“ ir „Vyturėlis“, Kartų centras bei politinės partijos: „Tvarkos ir teisingumo“ Jaunimo lyga, Darbo partija, Liberalų ir Centro sąjunga, Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai, Krikščionių partija. 
           Balandžio 21 d. 10 val. į talką susirinko 65 dalyviai – vieni rinkosi į Senamiesčio aikštę, kiti – tiesiai į numatytus švarinimosi plotus. Å ią dieną labiausiai į kvietimą atsiliepė jaunimas. Jie iš Senamiesčio aikštės išėjo trimis kryptimis: į Žemaitės ir Tilto gatvių, į I. Končiaus gatvės ir  „Meilės” kalnelio teritorijas.
           Plungės miesto seniūnija nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems švaros akcijoje ir tvarkiusiems miesto bendrąsias erdves.
Plungės miesto seniūnija

 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.