Suteikime galimybę bendruomenei laimėti automobilį!

2018-08-20

 

Dar yra laiko sudalyvauti portalo DELFI kartu su partneriu UAB „Norfos mažmena“ paskelbtame konkurse aktyviausiai dirbančiai ir didžiausią aplinkinių palaikymą gaunančiai Lietuvos bendruomenei išaiškinti!

Plungės rajono savivaldybės gyventojai kviečiami įrodyti, kad esame ne tik išradingi, bet ir supratingi, užjaučiantys bei mokantys suvienyti jėgas vardan bendro tikslo. Šio konkurso tikslas – didinti lietuvių bendruomeniškumą, skatinti aktyviai ir įdomiai leisti laisvalaikį, prisijungiant prie vietos bendruomenių. Taip pat didinti veikiančių bendruomenių žinomumą, skatinti jų aktyvią veiklą. Projektu siekiama mažinti regionų atskirtį parodant, kaip net mažiausiuose Lietuvos miesteliuose ir kaimuose galima užsiimti įvairia veikla, atrasti savirealizacijos formų.

Konkurse dalyvauti gali visos Lietuvos bendruomenės, turinčios paramos gavėjos statusą. Patraukliausia konkurso dalis – pažadėtasis prizas! Bendruomenei laimėtojai, surinkusiai daugiausiai specialiai šiam konkursui sudarytų komisijos balsų, bus perduotas naujas mikroautobusas Ford Transit Kombi! 
Už pasirinktą bendruomenę galima balsuoti DELFI svetainėje spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso (skirtingų įrenginių, esančių ant vieno IP adreso) leidžiama balsuoti 10 kartų per parą.

Į finalą pateks dešimt daugiausiai DELFI skaitytojų balsų surinkusių bendruomenių. Iš jų vieną laimėtoją išrinks projekto komisija. Balsavimas už konkurse dalyvaujančias bendruomenes vyks iki šių metų rugpjūčio 29 dienos.

Iš Plungės rajono savivaldybės konkurse užsiregistravo ir dalyvauja keturios bendruomenės. Kviečiame susipažinti su jų veikla ir atiduoti balsą už pasirinktą bendruomenę.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.