Susitikimas su ASU alumnų klubo nariais

2015-11-27

 

 

 

      Pasitinkant Nacionalinę karjeros savaitę, Alsėdžių gimnazijoje lankėsi Aleksandro Stulginskio universiteto absolventų klubo (alumnų) nariai.

      Su gimnazistais bendravo ASU alumnų  klubo prezidentas  Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės kontrolierė Danutė Jarašiūnienė bei Plungės technologijų ir verslo mokyklos Tęstinio mokymo skyriaus vedėjas Arvydas Žilius.

      Visi svečiai papasakojo savo sėkmės istorijas, pasidalijo patirtimi, kaip jie prieš daugelį metų  atrado šį universitetą, kokius darbus teko dirbti baigus studijas. Mokiniai gavo daug informacijos apie tai, kokia ši aukštoji mokykla yra šiandien, kokių specialistų reikia Lietuvai, kokios stojimo sąlygos.

      Mokiniams buvo parodyti nuotaikingi filmukai apie technikos naujoves, apie UAB „Plungės Jonis“. Susitikimo pabaigoje – įvertinimo metas. Mokiniams teko atsakyti į anketos klausimus, geriausiai atsakiusieji kitais metais bus pakviesti apsilankyti universitete.

      Alsėdžių gimnazistai su anketos užduotimis sudorojo gana lengvai: 7 mokiniai surinko daugiau nei 90 balų. Geriausiai atsakiusiųjų į anketos klausimus laukia ASU alumnų klubo dovana – išvyka į Aleksandro Stulginskio universitetą.

 

Daiva Gramalienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.