„Supermiesto“ aikštelėje – dar daugiau šurmulio ir skambesio

2018-04-23

Nuo šiandienos į „Supermiesto“ aikštelę, esančią A. Jucio g. skverelyje, Plungėje, atėję vaikai ten ras daugiau pramogų – galės ne tik šokinėti ant batutų, suptis, karstytis, laipioti, bėgioti, kaip iki šiol, bet ir išbandyti lauko muzikos instrumentų skambesį.

Asociacija Plungės miesto vietos veiklos grupė prisidėjo prie Plungės miesto gyventojų užimtumo ir pagal  Nevyriausybinių

organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įrengė lauko muzikos instrumentų aikštelę šiuo metu bene judriausioje Plungės vietoje.  Projekto vertė – 15322,32 euro.

Rangos sutartis su vilniške UAB „Dego“ buvo pasirašyta 2017 m. lapkričio 14 dieną. Aikštelė, atsižvelgiant į visus reikalavimus,  įrengta sulaukus tinkamų oro sąlygų. Už jos priežiūrą bus atsakinga Plungės miesto seniūnija.

Įrengiant aikštelę daug talkino Savivaldybės architektai Tomas Jocys ir Kristina Petrulevičienė, Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas, seniūnijos specialistė Gražina Gricienė, apsauginę tvorelę paskolino UAB „Plungės Jonis“.

 „Supermiesto“ aikštelės dalyje įrengti 5 skirtingo švelnaus skambesio lauko muzikos instrumentai, kuriais muzikuoti turėtų pamėgti mažieji plungiškiai ir miesto svečiai.

Visų vaikučių tėvelių prašome tausoti įrenginius, prižiūrėti savo atžalas, jog šie jais naudotųsi pagal paskirtį, nelaužytų, negadintų, kad džiaugtis lauko muzikos instrumentais galėtume kuo ilgiau.

 

 

Plungės miesto seniūnijos informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.