Sukvietė karklėniškius į būrį

2018-07-23

 

 

 

Karklėnuose praūžė vasaros šventė,  sukvietusi visus  į būrį. Labai smagu, kai aktyvūs bendruomenės nariai, bendradarbiaudami su Kulių kultūros centro Nausodžio skyriumi ir rajono medžiotojų būreliu „Karklėnai“, surengė karklėniškiams puikią šventę, kurioje žmonės sportavo, užkandžiavo, linksminosi ir dainavo.

Pirmą vietą gatvės krepšinio (3×3) varžybose iškovojo komanda „Gatvės gals“, antra vieta džiaugėsi komanda „Kingsai“, o garbinga trečioji vieta teko Kulių komandai „Klasika“.  Baudų ir tritaškių metimo rungtyje krepšinio asais pripažinti Tomas Šatkauskas, Martynas Pakalniškis, Lukas Grigalauskas ir Dainius Gedvilas. Taikliausias smiginio rungtyje šį kartą buvo Martynas Pakalniškis. Virvės traukimo rungtyje lygių nebuvo Karklėnų komandai „Laimikis“.

Daugiausia dėmesio sulaukė rungtis, kas ilgiau ištiesta ranka išlaikys rūkytą kumpį. Čia jėgas išbandė daugybė vyrų ir moterų, o laimėjęs šią rungtį kumpiu džiaugėsi plungiškis T. Šatkauskas.

Visą dieną bendruomenės nariai linksmai šoko, dainavo, vaikai puikiai laiką leido šokinėdami ant batuto. Šventės dalyviai vaišinosi medžiotojų būrelio delikatesiniais patiekalais, gaivinosi šalta gira, turėjo unikalią galimybę pasigrožėti šio būrelio medžioklės trofėjų paroda.

Susirinkusiuosius pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir jo patarėjas Gintautas Vaitkevičius, Seimo narys Jurgis Razma.

Karklėniškiai dėkingi medžiotojų būrelio vyrams, ypač – Edmundui Samulioniui už įdėjas, organizuotumą, parodos, vaišių ir prizų parūpinimą. Na, o kai prie ruošiamo vaišių stalo stojo tokios moterys kaip Lina Samulionienė ir Inesa Klišonienė, tai geriau ir būti negalėjo! Bendruomenės pirmininkas  Mindaugas Preibys dėkojo visiems rėmėjams ir rengėjams, kurių dėka karklėniškiams buvo surengta sportiška, linksma ir įsimintina vasaros šventė.Meno vadovė Alina Bružienė 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.