Stovykla „Judėjimo džiaugsmas“

2021-07-13

 

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija organizavo dieninę vasaros stovyklą „Judėjimo džiaugsmas“, kuri remta Plungės r. savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos (vasaros stovyklos) programos lėšomis.

Stovykloje dalyvavo 1-7 klasių mokiniai. Stovykla vyko birželio 17-23 d. ir liepos 1-9 d. Stovyklos metu buvo ugdomi ir lavinami mokinių socialiniai įgūdžiai, tarpusavio bendravimas bei bendradarbiavimas su skirtingo amžiaus tarpsnio vaikų grupėmis. Vaikai per kultūrines bei aktyvias veiklas gilino gimtosios bei užsienio kalbų žinias. Kartu plėtojo  psichosocialinę ir kultūrinę patirtį. Ugdytiniai patyrė realią naudą, grįžę iš nuotolinio mokymo į kontaktinį bendravimą: žaidė įvairius žaidimus, kuriuos galima žaisti lauke su draugais, sportavo, buvo surengtos kvadrato varžybos, kūrė bendrą šokį, gamino burbulus, suko lankus. Mokiniai pynė apyrankes, kurios simbolizuoja draugystę.

Ugdytiniai keliavo į Telšius, Biržuvėnus, Varnius, Žemaitės memorialinį muziejų, Plungės priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, Plungės r. policijos komisariatą, Migracijos poskyrį (Plungės r. policijos komisariate), Plungės parką (Vaikų biblioteką). Šių kelionių metu įgijo naujų įgūdžių: ryžto, drąsos, atsparumo neigiamoms aplinkybėms.

Svečiuose lankėsi Visuomenės sveikatos biuro darbuotoja Irena Lapienė, progimnazijos ūkio vedėja Regina Ažaneckienė, šokių mokytoja Monika Aniščenko, kinologas Raimondas Aponka, Plungės sporto ir rekreacijos centro darbuotojai Andrius Motužis ir Aloyzas Damulis, kurių dėka jaunimas gilino savo žinias apie save supančią aplinką, buvimą gryname ore, judėjimo naudą.

Vaikai buvo apdovanoti smulkiomis dovanėlėmis ir padėkos raštais už aktyvų dalyvavimą bendrose veiklose, viktorinose bei edukacijose.

Stovyklą organizavo Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos socialinė pedagogė Eglė Reinikytė, anglų k. vyr. mokytoja Jolanta Putriuvienė ir lietuvių k. mokytoja metodininkė Rineta Raudienė. 

 
Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.