„Stiprybės ąžuolai” – geriausiems ūkininkams

2014-12-10


 

 

      

       Gruodžio 5-ą į Kauno „Girstučio“ rūmuose vykusį Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) organizuoto konkurso „Metų ūkis 2014“ baigiamąjį renginį iš keturiasdešimt keturių Lietuvos rajonų suvažiavo patys geriausi Lietuvos ūkininkai, juos lydintys savivaldybių vadovai, žemdirbiškų organizacijų atstovai.

      Pasak LŪS pirmininko Jono Talmanto, šiuo metu Lietuvos ūkininkai gyvena ir dirba ypatingai sudėtingomis sąlygomis. LŪS pirmininkas siūlė 2015 metus paskelbti Kooperacijos metais, kvietė ūkininkus burtis į kooperatyvus. Renginyje dalyvavo LR žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Saulius Bucevičius ir dar daug kitų garbingų svečių.

      Šiais metais konkurso „Metų ūkis 2014“ simbolis – ąžuolas, kurio tvirtybės ir linkėta konkurso laimėtojams, įteikiant prizus.  Tarp gausaus būrio geriausių Lietuvos ūkininkų – konkurso laimėtojai iš Plungės rajono: Rūta ir Vaclovas Galdikai, Aldona ir Antanas Narvaišai bei Lina ir Irmantas Vasiliauskai. Kartu su jais šventėje dalyvavo Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, mero patarėja Daina Martišienė, Žemės ūkio skyriaus vedėja Airida Montvydienė, LŪS Plungės skyriaus atstovai.

      Konkursas „Metų ūkis 2014“ baigėsi, laimėtojai paskelbti ir apdovanoti. Ne už kalnų Naujieji metai,  nauji darbai  ir…  naujas konkursas.

Informaciją parengė mero patarėja Daina Martišienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.