Startuoja tarptautinis mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

2013-11-13

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Švietimo skyriumi organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo bei Sveikatos apsaugos ministerijų inicijuotą mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos specialistų konkursą SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI.

Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą. Pagal vaikų amžių,  komandos suskirstytos į 5 grupes: priešmokyklinio amžiaus vaikų, 1-4, 5–6, 7-8 ir 9–11 klasių mokinių. Komandas sudaro 5 vaikai, mokytojas ir visuomenės sveikatos specialistas, dirbantis ugdymo į staigoje. Konkursas į vyks A. Jucio pagrindinėje mokykloje.

Konkurso metu vaikai rungsis į vairiose rungtyse. Komandų prisistatymo metu atsiskleis kūrybingumas ir artistiškumas, testais bus tikrinamos teorinės sveikos gyvensenos ir saugaus elgesio žinios, praktinių užduočių sprendimo metu paaiškės, kaip mokiniai į gytas žinias sugeba pritaikyti praktiškai, fizinis pasirengimas ir aktyvumas atsiskleis judriųjų estafečių metu. Mokytojams ir sveikatos specialistams taip pat teks pademonstruoti, kaip reikia rūpintis vaikų sveikata. Užduotys skelbiamos internete adresu www.ssus.lt

Kiekvienos amžiaus grupės nugalėjusi komanda pateks į II  konkurso etapą, kuriame varžysis su kitų savivaldybių nugalėtojais.

 

Daugiau informacijos:
Aušra Grikštaitė,
Plungės rajono savivaldybės
visuomenės sveikatos biuro
visuomenės sveikatos specialistė,

tel. (8 448) 52 034, el. paštas jaunimas@plungesvsb.lt

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.