Startuoja projektas „Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą!“

2015-08-21

       Siekdami morališkai paremti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, Plungės jaunuoliai ėmėsi iniciatyvos iš rankų į rankas perduoti krepšinio kamuolį su rinktinės krepšininkų parašais. Antrąja religija Lietuvoje laikoma sporto šaka kasmet sukelia didžiulį gyventojų susidomėjimą, tad trokšdami dar labiau suvienyti tautą, plungiškiai ryžosi kilniai palaikymo akcijai.

       Kontaktuodami su 53 savivaldybėmis bei Lietuvos krepšinio federacija, paaugliai rugpjūčio 24-31 dienomis aplankys daugybę šalies miestų ir miestelių, kuriuose kartu su komanda filmuos trumpą, palaikymą išreiškiantį, filmuką. Video įrašą žiūrovai galės išvysti socialiniuose tinkluose, internete bei televizijoje. Jame turėsime galimybę pamatyti nuostabias Lietuvos vietoves, o permesti kamuolį ryšis ne tik vietiniai gyventojai, bet ir žymūs Lietuvos žmonės – G.Titenis, V.Alekna, Ž.Savickas, V.Garastas, V.Blekaitis, B.Grigalauskytė, A.Skujytė, A.Bendžius, M.Grauslys, J.Storpirštis, J.Šuklinas, V.Pailiukaitis ir kiti. Džiugu, kad akcijoje sutiko dalyvauti net 30-ies rajonų savivaldybių merai!

       Pirmą dieną projekto komanda lankysis Telšiuose, Šiauliuose, Pakruojyje, Joniškyje, Akmenėje, Mažeikiuose, Skuode, Palangoje ir Kretingoje.

       Kiekvienam miestui suteikdami keletą sekundžių bei galimybę nusifilmuoti, aktyvus Plungės jaunimas sumontuos filmuką, kaip vienas krepšinio kamuolys apskrieja Lietuvą. Tokiu poelgiu jaunuoliai nori parodyti, jog Lietuvos krepšininkai turi didžiulį gyventojų palaikymą, o vienas kamuolys gali suvienyti visą tautą.

       Į kvietimą palaikyti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę atsiliepė net Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, Lietuvos Respublikos Seimo narys, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Juras Požėla.

       Projekto globėjas – Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.

       Jaunimo kelionė startuoja jau š. m. rugpjūčio 24 d. 8 val. Plungėje nuo M.Oginskio rūmų. Plungės rajono savivaldybės vadovai, žymūs sportininkai, miestiečiai, jaunuolių artimieji išlydės aktyvius Plungės jaunuolius į projekto „Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą!“ turą.  

       Maloniai kviečiame visus atvykti ir kartu išlydėti jaunuolius į šią kilnią kelionę!

 

Projekto koordinatorius Modestas Šaltupis (tel. +370 611 48833)
Projekto vadovė Lolita Vaitkevičienė (tel. +370 686 99398)
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.