Startuoja konkursas BŠªK FAKTORIUS

2013-02-18

 

 Vasario 23 d., šeštadienį, 14 val., pirmą kartą Plungės kultūros centre įvyks talentų konkurso BŪK FAKTORIUS atranka.

 Talentų konkursas BŪK FAKTORIUS organizuojamas, siekiant visų amžiaus grupių asmenims suteikti galimybę atskleisti savo talentus, skatinti jų meninę saviraišką, puoselėti sceninę kultūrą, kūrybiškumą, lavinti išradingumą, originalių sprendimų ieškojimą.

 Konkurso sumanytojas ir organizatorius, Plungės kultūros centro renginių organizatorius Deividas Jonauskis dalijasi įspūdžiais, patirtais organizuojant konkursą, bei kviečia visus plungiškius ir miesto svečius aktyviai palaikyti konkurso ,,Būk faktorius“ dalyvius jau vasario 23 dieną.

 Kas paskatino organizuoti būtent tokio pobūdžio konkursą?

 Kaip ir minima konkurso aprašyme, norime, kad konkurse dalyvautų ne tik talentingas jaunimas, bet ir vyresnio amžiaus asmenys. Jei žmogus turi talentą, bet jo neatskleidžia, tai jo svajonė būti pastebėtam, išgirstam ir įvertintam gali ir likti tik svajone. Todėl ir kilo idėja organizuoti būtent tokį konkursą, kuriame kiekvienas, nepriklausomai nuo jo amžiaus, išsilavinimo ar užimamų pareigų, galėtų realiai pristatyti savo talentą.

 Ką įdomaus, netikėto galėtumėte papasakoti apie būsimus konkurso dalyvius?

 Galiu pasakyti tik tiek, kad bus įdomių, netikėtų ir dar niekur nematytų talentų. Scenoje žiūrovai galės išvysti ne tik dainuojančius ar šokančius talentus.

 Konkurse buvo kviečiami dalyvauti ne tik plungiškiai? Kokių dar miestų atstovai dalyvaus konkurse?

 Smagu, kad į talentų konkursą atvyks dalyvių iš Palangos, Vydmantų, Šilalės, Rietavo ir Klaipėdos. Be abejo, dalyvaus ir Plungės talentai.

 Į ,,Būk faktorius“ konkursą galėjo registruotis įvairaus amžiaus žmonės.  Ar tiesa, kad konkurse savo jėgas išmėginti yra pasiryžę ir vyresnio amžiaus žmonės? Ar vis dar drąsesnis jaunimas?

 Taip, registruotis galėjo įvairaus amžiaus žmonės, turintys bet kokį talentą, ir labai džiaugiausi, kad atsirado ir vyresnio amžiaus žmonių, nusprendusių visuomenei pristatyti savo talentus. Norėtųsi, kad jų būtų dar daugiau.

 Galbūt jau yra žinoma, kokius talentus pristatys būsimi dalyviai? Ar žiūrovai bus nustebinti?

 Taip, man yra žinomi būsimi talentų pasirodymai, bet nenorėčiau visko atskleisti, norisi išlaikyti intrigą ne tik tarp konkurso dalyvių, bet ir tarp žiūrovų. Galiu pasakyti tik tiek: taip, gerbiamieji žiūrovai, jūs būsite nustebinti! Renginys tikrai yra vertas dėmesio.

 Registracija į konkursą jau baigėsi? O jei  šiuo metu atsirastų drąsesnių ir norinčių dalyvauti konkurse, ar jiems būtų suteikta tokia galimybė?

 Taip, registracija jau baigėsi, bet jei atsiras norinčių prisijungti prie jau dalyvaujančių asmenų, jiems tikrai bus suteikta tokia galimybė. Ir jeigu vis dar svarstote, dalyvauti konkurse ar ne, tai, nieko nelaukdami, sakykite TAIP, AŠ DALYVAUSIU ir dėl dalyvio anketos kreipkitės el. p. plungesrenginiai@gmail.com

 Kokie prizai, siurprizai laukia konkurso dalyvių?

 Talentui didžiausias laimėjimas turėtų būti publikos įvertinimas, bet, žinoma, visų dalyvių lauks specialūs prizai, o nugalėtojo – piniginis prizas.

 Kokiais žodžiais, mintimis Jūs pakviestumėte plungiškius ir miesto svečius apsilankyti ,,Būk faktorius“ atrankoje ir kituose etapuose?

 Ateikite, stebėkite ir patys įvertinkite talentus, įsitikinkite, tarp kokių talentingų žmonių mes gyvename, ir galiausiai pasisemkite naujų idėjų ir nebijokite iššūkių, o pasitaikius galimybei ir Jūs dalyvaukite tokiame konkurse ir visiems parodykite, ką sugebate! Jums taip pat bus suteikta balsavimo teisė ir galėsite išrinkti savo mylimiausią talentą. Iki susitikimo vasario 23 dieną Plungės kultūros centre.

 Deividą Jonauskį kalbino Aurelija Šarkauskaitė.

 Bilietus galite įsigyti Plungės kultūros centro kasoje arba užsisakyti tel. (8  448) 55 546.
 Daugiau informacijos http://www.plungeskc.com/

 Plungės kultūros centro inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.