Startuoja geriausių už ES lėšas įgyvendintų projektų rinkimai – „Europos burės 2012“

2012-12-10
     Kaip ir kasmet, Finansų ministerija organizuoja viešus geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis į gyvendinamų projektų rinkimus „Europos burės 2012“.
     Å ių rinkimų tikslas – pristatyti sėkmingiausius ir patraukliausius projektus devyniose „Europos burių 2012“ kategorijose: už inovacijas, už šilumą, už galimybes tobulėti, už galimybę dirbti jaunimui, už suteiktas e-galimybes, už turiningą laisvalaikį , už atvertus kelius, už pažangų verslą, už jaukią aplinką. Daugiausia palaikymo sulaukusiam projektui taip pat atiteks visuomenės simpatijų prizas.
    
     Iš viso pagal 2007–2013 metų ES struktūrinių fondų veiksmų programas buvo į gyvendinta per 3000 projektų. Vertinimui pateikti 208 projektai. Iš jų 27 projektus viešam balsavimui atrinko ekspertų komisija, kurią sudarė komisijos pirmininkas architektas Algirdas Kaušpėdas, komisijos nariai Lietuvos inovacijų centro direktorius Mantas Vilys, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas, „Verslo klasės“ vyriausiasis redaktorius Aurelijus Katkevičius, Å vietimo ir mokslo ministerijos ES paramos koordinavimo departamento direktorius Raimondas Paškevičius, Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė, Lietuvos Pacientų organizacijų atstovų tarybos pirmininkė Vida Augustinienė, Aplinkos ministerijos Europos Sąjungos paramos administravimo departamento direktorius Inesis Kiškis.
     Už finišo tiesiąją pasiekusius 27 projektus nuo šiandien iki š. m. gruodžio 17 d. galima balsuoti ES struktūrinės paramos svetainėje www.esparama.lt ir naujienų portale www.delfi.lt.
     Konkurso nugalėtojus, pasibaigus viešam balsavimui ir susumavus balsus, planuojama atskleisti gruodžio pabaigoje.
     „Europos burių 2012“ nominantų sąrašas pateikiamas priede.

 

Išsamesnė informacija:
Kristina Aidietienė
Veiksmų programų viešinimo skyrius
Europos Sąjungos struktūrinės paramos departamentas
Finansų ministerija
8-5-299 463,
k.aidietiene@finmin.lt
     

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.