Sportuok, sveikai gyvenk, būk pilietiškas, pasirink sėkmingą kelią!

2017-02-06


       Sausio 27-osios rytą Platelių gimnazijos mokiniai, kaip visada, kėlėsi ir keliavo į mokyklą, tačiau ten jų laukė kiek kitokie dienos planai nei visada – gimnazijoje vyko projektinė diena „Sportuok, sveikai gyvenk, būk pilietiškas, pasirink sėkmingą kelią“.

       Visą pusdienį vaikai turėjo galimybę dalyvauti įvairiose veiklose. 1-8 klasių mokiniai susitiko su Plungės visuomenės sveikatos biuro atstovais, kurie papasakojo vaikams, kaip reikia elgtis ekstremaliomis ir gyvybei pavojingomis sąlygomis, pamokė daryti dirbtinį kvėpavimą, davė visokių naudingų patarimų. Taip pat mokiniai buvo susitikę su Plungės SRC treneriu G. Glikmanu, kuris kartu su savimi atsivežė ir krepšinį lankančius vaikinus. Jie pademonstravo pagrindinius žaidimo manevrus. Su vaikinais kartu atvyko ir lengvosios atletikos mažieji atstovai. Jie irgi parodė keletą pratimų. Mokiniai turėjo galimybę įvertinti savo sugebėjimus įvairiose rungtyse, pažaisti šachmatais, pasportuoti.

       Vyresniųjų klasių moksleiviai dalyvavo paskaitoje, kurią vedė projekto „Misija Sibiras 16“ dalyviai. Viena iš jų – buvusi Platelių gimnazijos mokinė, o šiuo metu dirbanti LNK žurnaliste Justina Bezaraitė. Jų komanda papasakojo apie kelionės į Sibirą metu nuveiktus darbus bei savo įspūdžius. Kiek pailsėję, mokiniai rinkosi į specialybių pristatymą, kurio metu daugiau sužinojo apie žurnalistikos, istorijos bei biomedicinos mokslus.

       Diena neprailgo. Po visų paskaitų Platelių gimnazijoje vyko kasmetinė tradicinė 32-oji šeimų sporto šventė. Šiemet joje varžėsi vienuolika šeimų. Pirmoji vieta atiteko Jonušams, antrąja dalijosi net  dvi šeimos – Kaunai ir Rečkauskai, trečią vietą užėmė A. ir A. Alminai. Linksmai pasportavę, visi džiaugėsi prasmingai praleidę žvarbią sausio dieną.

 

Platelių gimnazijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.