Sporto taryboje – apie poreikį ir toliau nuomotis „Žemaitijos suvenyro“ salę

2022-09-09

Rugsėjo 8 dieną Savivaldybėje įvyko Sporto tarybos posėdis. Pagrindinis darbotvarkės klausimas – pasitarti  dėl UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salės nuomos sutarties pratęsimo.

Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas priminė, kad šios sporto salės nuomos sutartis baigiasi spalį. Iš salės savininkų buvo gauta žinia, kad sporto salės nebešildys, taip pat nuomotojų nebetenkina buvę įkainiai.

Pirmiausia, kaip pažymėjo A. Viršilas, skaičiuota, ar su esamomis sporto bazėmis bus galima išsiversti be „Žemaitijos suvenyro“ salės. Akivaizdu, kad sporto salių rajone trūksta, todėl atsisakyti nuomotis ir šią salę – nevykęs sprendimas. Buvo siūlymų vežti vaikus sportuoti į Rietavą, tačiau kelionėms būtų sugaišta nemažai laiko ir lėšų, vairuotojams ir treneriams tektų prisiimti atsakomybę.

Artėjant šildymo sezono pradžiai, išaugus energijos kaštams, kilo mintis šildyti „Žemaitijos suvenyro“ salę dyzeliniu kuru. Tam reikalingos papildomos investicijos –būtina nupirkti ir pastatyti krosnį.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis informavo, kad Plungės SRC su teisininkais derina naują nuomos sutartį, kurią Plungės SRC bus įgaliotas pasirašyti su UAB „Žemaitijos suvenyras“.  Apie tai bus kalbama rugsėjo 12 dieną vyksiančiame Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdyje.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinti naujieną

Visi komentarai

Komentarų nėra
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.