Sporto šventė Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje

2015-03-06

    Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje vyko jau tradicine tapusi sporto šventė, skirta Vasario 16-ajai paminėti. Renginyje dalyvavo 1–4 klasių mokiniai ir mokytojai.

    Jau iš pat ryto mažieji mokinukai, lydimi savo mokytojų, rinkosi mokyklos sporto salėje. Šventė prasidėjo linksma „piratų“ mankšta, kuriai vadovavo nenuilstanti pirmokų mokytoja Kristina Riaukienė.

    Kokia būtų sporto šventė be varžybų? Todėl linksmai nusiteikusius vaikus mokytoja Reda Godlauskienė pakvietė estafetėse išbandyti savo vikrumą, dėmesingumą, gebėjimą darniai dirbti kolektyve.
Komandų pasirodymą vertino dvi mokytojos – Dalia Vitkuvienė ir Aniceta Matevičienė. Nugalėjo draugystė. Mokyklos direktorius Stanislovas Ivanauskas už aktyvų dalyvavimą sporto šventėje visų klasių mokinius apdovanojo padėkos raštais.

    Paskui vaikai išsiskirstė į grupes. Vieni stebėjo pirmokų regbio varžybas, kurioms teisėjavo treneris Ričardas Skrinskis, kiti nuskubėjo išbandyti gebėjimų žaisdami stalo tenisą, kurio mokė mokyklos direktorius Stanislovas Ivanauskas. Dar kiti panoro susipažinti su šachmatų būrelio treneriais – Genovaite Žalimiene ir Sigitu Kalvaičiu. Vaikai išgirdo šachmatų istoriją, išmoko figūrų ėjimų.

    Po smagios muzikinės pertraukėlės visi šventės dalyviai susirinko aktų salėje, kur dziudo treneris Antanas Kasteckas ir keli jo treniruojami mokiniai supažindino su kovos menais.

    Šventę organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stepanija Petkuvienė ir pradinių klasių mokytojos Reda Godlauskienė bei Dalia Vitkuvienė. Šventės akimirkas įamžino mokytoja Kristina Riaukienė.

    Džiaugiamės, kad sporto šventė patiko ir mokiniams, ir mokytojams, kad vaikai galėjo pajudėti. Sportuodami jie stiprino sveikatą, puoselėjo tarpklasinius draugiškus bei pagarbius tarpusavio santykius.

Informacija parengta pagal laikraščio „Plungės žinios“ medžiagą

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.