Sporto šventė darželinukams

2023-10-17

Spalio 12 d. Plungės sporto ir rekreacijos centras pakvietė Plungės miesto darželinukus aktyviai praleisti laiką sporto šventėje.

„Žemaitijos suvenyro“ sporto salė jau seniai matė tokį didelį kiekį sportui neabejingų vaikų. Į sporto šventę atvyko darželių „Nykštukas“, „Pasaka“, „Vyturėlis“, „Raudonkepuraitė“, „Saulutė“ ir „Rūtelė“ vyresniųjų grupių vaikai ir jų auklėtojos.

Vaikai renginį pradėjo mankšta, kurią jiems vedė puikiai žinomas personažas Pakalikas. Po mankštos Plungės sporto ir rekreacijos centro tinklinio, regbio, krepšinio ir lengvosios atletikos treneriai bei jų auklėtiniai supažindino vaikus su skirtingomis sporto šakomis.

Renginį vainikavo darželinukų dviračių ir paspirtukų „slalomas“. Darželinukai, važiuodami dviratėmis transporto priemonėmis, mokėsi stebėti kelio ženklus, važiuoti saugiai vienas paskui kitą ir, žinoma, finišuoti su šypsena.

Darželių sporto šventė įtraukta į projektą „Fizinio aktyvumo plėtra geresnei gyventojų sveikatai ir gyvenimo kokybei“, kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Daugiau nuotraukų »

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.