Sporto salės statybų startas – jau kitą savaitę!

2023-10-20

Spalio 18-ąją Plungėje lankėsi UAB „VA statyba“, laimėjusios sporto salės statybos konkursą, atstovai. Su jais susitiko Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, Vietos ūkio bei Architektūros ir teritorijų planavimo skyrių vadovai.

Baseinas Plungėje, Mendeno gatvėje, atidarytas šį pavasarį, o po dvejų metų šalia jo duris atvers ir visų plungiškių labai laukiama sporto salė. Tada jau Plungės sporto arena bus sukomplektuota visiškai.

Plungės rajono savivaldybė ir sporto salę statysianti UAB „VA statyba“ sutartį pasirašė spalio 10-ąją. Statybų pradžia, kaip šiandien pažadėjo statybų rangovai, – spalio 24–25 diena. Darbų trukmė – dveji metai, bet, kaip pastebėjo bendrovės atstovai, gali būti, kad jiems viską užbaigti pavyks anksčiau.

Plungės rajono savivaldybė iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sporto salės statybai šiems metams yra gavusi 1,2 mln. eurų. Rangovo įsipareigojimas – iki metų pabaigos šią sumą panaudoti. Be to, Savivaldybė iš ministerijos šiam objektui yra užsiprašiusi dar 800 tūkst. eurų. Jei pavyks gauti, bus panaudota ir ši suma.

Taigi Plungės krepšininkų (ir kitų sportininkų) svajonė turėti šiuolaikišką, reikalavimus atitinkančią sporto salę pradeda pildytis. Belieka sulaukti rezultato.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.