Sporto renginys Grumbliuose

2016-09-20

 

 

 

       Renginio „Sveikame kūne – sveika siela“ sumanytojas – Plungės rajoną puikiais bėgimo rezultatais garsinantis Martynas Stanys. Renginys Grumbliuose šiemet organizuotas jau ketvirtus metus. Gaila, kad pats Martynas negalėjo šiemet dalyvauti, bet kitais metais pažadėjo būti kartu su mumis.

       Kaip ir kasmet, mūsų renginio partnerėmis buvo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojos, kurios mus svėrė savo išmaniosiomis svarstyklėmis. Po gautų rezultatų ne vienam teko susimąstyti, kaip gyvename, ką valgome, kiek sportuojame. Šiemet, be bėgimo varžybų, surengėme ir sportinės žvejybos varžybas. Buvo toks puikus oras! Taip ir kyla noras kuo ilgiau pabūti gamtoje, gryname ore. Tad visą dieną praleidome turiningai. Į mūsų renginį atvyko ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis su žmona Inesa. 

       Nuoširdžiai norime padėkoti Paukštakių seniūnui Aurimui Vasiliauskui už įsteigtus prizus, už paruoštas žvejybai meškeres, už pagalbą ir palaikymą ruošiantis renginiui. Ačiū Vidmantui Jackevičiui už sliekus. Ačiū Linai Budrienei už nuolatinę pagalbą kiekviename renginyje. Ačiū Virgai ir Petrui Ausčiams už skanius obuolius. Ačiū Vidai ir Sauliui už prizus. Ačiū Telšių regiono kelių direkcijos vadovui Arūnui Raibužiui už saugaus eismo garsinę medžiagą ir puikiai sudarytą klausimyną. Ačiū ESB konkursui „Saugus eismas bendruomenėse – 2016“ už prizus. Ačiū visiems dalyvavusiesiems. Būkite visada sveiki ir laimingi, nes tik sveikame kūne – sveika siela.Grumblių bendruomenės informacija


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.