Sportiška mažųjų plungiškių diena

2023-04-28
2023-04-26 Nacionalinis renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 30“ Plungės aktyvaus poilsio ir pramogų zonoje

30 metų – būtent tiek šiemet sukanka, kai  per Lietuvą ėmė ristis sveikatą stiprinančių ugdymo įstaigų banga, į kurią įsiliejusios ir Plungės rajono įstaigos. Pats pirmasis – lopšelis-darželis „Vyturėlis“, vėliau – dar devynios. Paminėti šią gražią sukaktį mažieji plungiškiai rinkosi į Plungės aktyvaus poilsio ir pramogų zoną, kur jų laukė daug linksmybių – mankšta su Kake Make, visų įstaigų pasirodymai ir įvairios sporto rungtys.

Nacionalinį renginį „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 30“, sukvietusį apie 400 dalyvių, organizavo „Vyturėlis“ ir Plungės visuomenės sveikatos biuras, jiems talkino viešoji įstaiga „Plungės futbolas“ ir Plungės sporto ir rekreacijos centras. Kartu su mažaisiais švente džiaugėsi ir gausus būrys svečių: Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, vicemeras Žydrūnas Purauskis, mero patarėja Anastasija Bojog, iš Vilniaus atvykęs Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centro vadovas Romualdas Sabaliauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, Savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis, Savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė, Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistės Dangirutė Vaškienė ir Julija Čiuželienė, Sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Zablockienė, „Vyturėlio“ direktorė Asta Baltuonienė ir kiti. Smagiomis dainomis visus džiugino Plungės specialiojo ugdymo centro ugdytiniai, mokytojos Jurgitos Arlauskienės mokiniai Deividas ir Arentas.

Į sveikatą stiprinančių įstaigų judėjimą, be „Vyturėlio“, yra įsitraukę ir lopšeliai-darželiai „Pasaka“, „Nykštukas“, „Raudonkepuraitė“, „Saulutė“, „Rūtelė“, Akademiko Adolfo Jucio progimnazija, Plungės specialiojo ugdymo centras, Liepijų mokykla, Kulių gimnazija. Visų jų (išskyrus „Rūtelę“) atstovai dalyvavo ir šventėje.

Geros nuotaikos tikrai netrūko: šventė prasidėjo nuo eisenos su vėliavomis ir atributika, paskui – bendra visų mankšta, visų darželių ir mokyklų pasirodymai, apdovanojimai, įvairiausios sportinės veiklos. Mažieji žaidė futbolą, išbandė dziudo imtynes, šiaurietiškojo ėjimo lazdas, dalyvavo estafetėse ir kitose rungtyse.

Už sveiko gyvenimo būdo puoselėjimą Visuomenės sveikatos biuro direktorei Daivai Zablockienei, „Vyturėlio“ direktorei Astai Baltuonienei ir jos pavaduotojai Audronei Norvaišienei įteiktos mero Audriaus Klišonio padėkos, dar 27 pedagogams – Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Gintauto Rimeikio padėkos.

Plungės rajono savivaldybės  informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.