Apie paramos ir finansavimo galimybes verslui

2023-04-26

Penktadienį, balandžio 21-ąją, Plungės rajono savivaldybės administracija vietos verslininkus kvietė į nemokamą renginį, skirtą aptarti esamas ir būsimas viešosios paramos ir finansavimo galimybes verslui. Renginį organizavo Plungės rajono savivaldybės administracija. Susitikimas  organizuotas siekiant paskatinti vietos verslą ieškoti finansavimo galimybių, domėtis inovacijomis ir jas diegti.

Susitikime su Plungės rajono verslininkais dalyvavęs Lietuvos inovacijų centro Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas Artūras Jakubavičius plungiškiams pristatė verslui skirtas finansavimo priemones. Susirinkusiesiems suprantama kalba išaiškintos taisyklės, kuriomis vadovaujamasi siekiant paramos, papasakota apie inovacijų finansavimo šaltinius Lietuvoje, apie mokesčių lengvatas tiems, kurie plėtoja inovacijas, argumentuota, kodėl verta žengti inovacijų keliu. Be to, renginio dalyviai sužinojo apie tarptautines inovacijų finansavimo programas ir jų teikiamas galimybes bei apie tai, kokios galimybės atsiveria ir kokią naudą gauna tie, kas ryžtasi naudotis verslui skirtomis inovacijų paramos paslaugomis.

Renginyje dalyvavusi Plungės rajono savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Vaitkuvienė pristatė Savivaldybės taikomas paramos priemones verslui.

Daugiau informacijos apie Lietuvos inovacijų centrą rasite internetinėje svetainėje https://lic.lt/.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.