Spalio mėnesį į renginius kviečia Plungės kultūros centras

2013-10-16

 

       Spalio 20 d. 13.30 val. Plungės kultūros centras kviečia į pašnekesių popietę ,,Prie arbatos“. Renginyje dalyvaus viena ryškiausių Lietuvos etnomuzikologių, LRT laidos ,,Duokim garo“ vedėja, folkloro atlikėja, etninės kultūros puoselėtoja Loreta Sungailienė. Popietėje, skirtoje Tarmių metams, turėsite galimybę ne tik pasikalbėti, pasiklausyti, bet ir patys padainuoti, o kad popietė būtų dar šiltesnė, nepamirškite atsinešti savo mylimiausio arbatos puodelio. Renginys nemokamas.

       Spalio 20 d. 15.00 val. Plungės kultūros centro kamerinėje salėje vyks seminaras – praktiniai mokymai ,,Žemaičių dainų atlikimo būdai“ (Plungės kultūros centro folkloro ansamblio ,,Gondinga“ kolektyvo nariams).

       Spalio 22 d. Plungės kultūros centre vyks linksma, pramoginė – edukacinė popietė ,,Spalvų pasaulyje“, skirta pirmų ir antrų klasių moksleiviams. Popietės metu bendrausime, šoksime, dainuosime ir sužinosime pačių į domiausių spalvotų paslapčių… Registracija norintiesiems dalyvauti tel. 8 655 40 942; el. p. gudaviciute.simona@gmail.com (bilieto kaina 2 Lt).

       Spalio 26 d. nuo 10 val. Senamiesčio aikštėje vyks teatralizuotas Didysis Plungės jomarkas. Jomarke bus galima į sigyti, ko tik panorėjus – nuo konditerijos gaminių, naminių ragaišių, duonos, mėsos gaminių iki į vairių tautodailininkų ir amatininkų dirbinių. O gerą nuotaiką dovanos patys linksmiausi meno kolektyvai.

      Plungės kultūros centre veikia audimo dirbtuvės, kuriose kiekvieną trečiadienį nuo 9.00 iki 16.00 val. vyksta audimo amato mokymai, į kuriuos kviečiami visi norintieji išmokti šio amato. Taip pat moksleiviams organizuojamos edukacinės programos, kurių metu vaikai supažindinami su audimo į ranga ir audimo amato ypatumais bei patys gali sėsti prie staklių ir išmėginti audimo amatą realiai. Edukacinė programa moksleiviams vykdoma, iš anksto užsiregistravus tel. 8 671 18 305.

      Plungės kultūros centras kviečia registruotis ir dalyvauti jaunimo šokių grupių konkurse ŠOK, kuris vyks lapkričio 8 d. Registracija el. p. gudaviciute.simona@gmail.com Kviečiame dalyvauti. Išsamesnė informacija www.plungeskc.lt

      Visą informaciją apie Plungės kultūros centro veiklą bei artimiausius renginius galite rasti atnaujintame Kultūros centro interneto tinklalapyje www.plungeskc.lt


Kultūros centro inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.