Spalio 6 dieną Žemaičių Kalvarijos miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojai skubėjo į popietę (renginio nuotraukos) ir į trečiąjį saugaus eismo renginį „Saugūs ir sveiki“

2017-10-16

Žemaičių Kalvarijos miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojai skubėjo į popietę „Kaip gyveni, senjore“ ir trečiąjį saugaus eismo renginį „Saugūs ir sveiki“. Renginyje, skirtame Pagyvenusių žmonių dienai, dalyvavo apie 50 dalyvių. Į renginį atvyko Plungės rajono savivaldybės vadovai, seniūnijos darbuotojai, liaudiškos muzikos kapela „Čia ir dabar“, VĮ „Telšių regiono keliai“ atstovas. Po sveikinimų, linkėjimų, padėkų pristatytas pranešimas apie eismo saugumo situaciją Telšių regiono valstybinės reikšmės keliuose. Kartu su  „Telšių regiono kelių“ Saugaus eismo skyriaus vadovu Arūnu Raibužiu prisimintos pagrindines pėsčiųjų, keleivių ir dviratininkų eismo taisykles. Vėliau parodytas filmas, padiskutuota apie eismo saugumą, paanalizuotos žmonių žuvimo priežastys Telšių regiono keliuose.

Visi buvo apdovanoti saugaus eismo priemonėmis: šviesą atspindinčiais atšvaitais, apsipirkimo krepšiais su atšvaito juosta, palinkėta kelyje būti atidiems, rūpintis savo ir artimųjų saugumu.

Popietėje „Kaip gyveni, senjore“ skambėjo dainos, virė diskusijos, buvo skaitomos eilės, poros sukosi šokio sūkury. Kalvarijos senjorai džiaugėsi vieni kitų rankdarbiais, pačių tapytais paveikslais, dalyvavo konkurse. Jiems koncertavo ir visą popietę linksmino Telšių rajono savivaldybės Ryškėnų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Čia ir dabar“.

 

Rima Jokubauskienė.
Žemaičių Kalvarijos KC
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.