Spalio 27-oji – Atšvaitų diena

2017-10-26

Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos kvietimu Plungės rajono savivaldybė, VĮ „Telšių regiono keliai“, Plungės rajono policijos komisariatas ir Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras spalio 27 dieną prisijungia prie Atšvaitų dienos organizavimo akcijos.

Visuomenei primename, kad rudens ir žiemos laikotarpiu padaugėja eismo į vykiuose nukentėjusių pėsčiųjų, kurie tamsiuoju paros metu nesegi šviesą atspindinčių atšvaitų. Galima kaltinti vairuotoją, tačiau didelę atsakomybę sau turi prisiimti ir pėstieji bei dviratininkai. Tamsoje nesegėti atšvaito yra tas pats, kas važiuoti automobiliu neį jungus žibintų. Tada kiti vairuotojai tavo automobilio nemato. Atšvaitas pats savaime nešviečia, jis tik atspindi atvažiuojančio automobilio šviesas, todėl jį reikia segėti transporto priemonių žibintų aukštyje, dešinėje pusėje. Juostiniai atšvaitai dedami ant dešinės rankos, truputį aukščiau riešo. Tik teisingai prisisegę ar užsidėję atšvaitą esame matomi vairuotojams, ir jie gali saugiai prasilenkti su pėsčiuoju.

Akcijos metu dalijamų atšvaitų kiekis ribotas, todėl neturintys galimybės jų į sigyti spalio 27 dieną, nuo 9 iki 12 val., kviečiami atvykti į :

Plungės rajono savivaldybę, Vytauto g. 12;

Plungės kelių tarnybą, Stoties g. 11A;

Plungės rajono policijos komisariatą, Vytauto g. 1, 219 kabinetas;

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą, J. Tumo-Vaižganto g. 93-2;

Plungės kelių tarnybos Rietavo padalinį , Palangos g. 3, Rietavas.

 

Savivaldybės inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.