Spalio 20-21 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ prekybos centruose vykdys maisto produktų rinkimo nepasiturintiesiems akciją

2017-10-17

Š. m. spalio 20-21 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ prekybos centruose vykdys maisto produktų rinkimo nepasiturintiesiems akciją. Tradicine tapusios „Maisto banko“ akcijos metu kviesime geros valios žmones solidarizuotis su nepritekliuje gyvenančiomis šeimomis, socialinių į staigų, nevyriausybinių organizacijų globojamais vaikais, neį galiaisiais, senyvo amžiaus žmonėmis ir paaukoti jiems taip reikalingų maisto produktų.

 Praėjusios „Maisto banko“ akcijos metu Lietuvos gyventojai skurstantiesiems paaukojo 210 tonų ilgai negendančių maisto produktų už daugiau nei 410 tūkst. eurų. Vykdydami „Maisto banko“ akciją, bendradarbiaujame su 335 socialinėmis į staigomis ir organizacijomis, maistą prekybos centruose surinkti talkina 7 800 savanorių.

Kviečiame Jus apsilankyti vienoje iš parduotuvių ir paaukoti ilgo galiojimo maisto produktų nepasiturintiesiems. Tikime, kad savo pavyzdžiu į kvėpsite kraštiečius aktyviai prisidėti prie šios gerumos iniciatyvos bei kartu pasieksime puikių rezultatų. Dėkojame Jums už pagalbą!

 

Savivaldybės inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.