Smulkiojo verslo investicijoms pagal ES priemonę „Procesas LT“ – beveik 9 milijonai eurų

2015-10-20
       Ūkio ministerija kviečia labai mažas, mažas ir vidutines į mones teikti paraiškas paramai pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių investicijų priemonę „Procesas LT“ gauti. Parama teikiama į monėms, norinčioms diegti inovatyvius vadybos metodus ir valdymo sistemas, ja siekiama sudaryti palankias sąlygas į monėms padidinti darbo našumą. Šiuo kvietimu projektams į gyvendinti bus paskirstyta 3 mln. eurų investicijų iš 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų. Iš viso pagal priemonę „Procesas LT“ 2014–2020 m. numatoma paskirstyti 8,69 mln. eurų ES investicijų. 
 
       Pretenduoti į paramą pagal priemonę „Procesas LT“ gali mažosios ir vidutinės į monės, veikiančios ne trumpiau kaip vienerius metus, kurių vidutinės metinės pajamos per pastaruosius 3 finansinius metus arba per laikotarpį nuo į monės į registravimo dienos yra ne mažesnės kaip 145 000 eurų. Taip pat paramą pretenduojančių gauti į monių pačių pagamintos produkcijos pardavimas, palyginti su bendra pardavimo struktūra, turi sudaryti ne mažiau kaip 50 procentų. 
 
       Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 70 000 Eur, mažiausia – 4000 Eur. Galima projekto finansuojamoji dalis gali siekti ne daugiau kaip 50 procentų visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. 
 
       Visą priemonės informaciją ir dokumentus galite rasti čia: http://lvpa.lt/lt/paraiskos/kvietimas-teikti-paraiskas-pagal-priemone-procesas-lt-88. Paraiškos priimamos iki 2016 m. sausio 14 d. 

Parengta pagal Ūkio ministerijos informaciją

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.