„Smuiko ir gitaros amžių dvikova“

2015-10-06

 

       „Smuiko ir gitaros amžių dvikova” – tai meninė koncertinė programa, kurioje naujai ir originaliai skamba visame pasaulyje žinomos ir labai populiarios klasikinės ir šiuolaikinės kompozicijos. Žymūs menininkai – Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro pirmasis smuikas Zbignevas Levickis ir gitaros virtuozas Aurelijus Globys – atlieka programą su jiems būdingu didžiuliu improvizaciniu ir energetiniu polėkiu, subtiliu meniniu skoniu ir meile savo publikai.

       Smuikas prieš gitarą, klasika prieš roką, Mocartas prieš Stingą! Kuris laimės, kas pavergs klausytojų emocijas ir užkariaus muzikinį ringą? Dvi skirtingos stichijos – gitara ir smuikas – atskleis savo dar nepažintas puses. Energijos, netikėtų derinių ir intrigos vakare svarbiausia ne stilistinės vingrybės ar laimėjimas bet kokia kaina, o draugystė ir atsidavimas savo mūzai.

       Programa skleidžia didžiulį pozityvios energijos užtaisą, yra labai melodinga ir dinamiška, atlikėjai bendrauja su publika ir palaiko gerą visuotinę atmosferą. O klausytojai gali prisidėti ir aplodismentais palaikyti muzikantus, patys tapdami aktyviais renginio dalyviais.

Programos trukmė 75 min.

 

“Ars Libera International” informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.