Šlapia pergalė Pamario krašte

2019-07-16

Liepos 13 d. Šilutės rajone, Kintuose, vykęs šeštasis „Laukinis trail“ etapas „Laukinis trail-Kintai“ pačių organizatorių buvo pavadintas bene lygiausiu bėgimu gamtos takais. Tačiau tikrai ne lengviausiu. Akmenuota Pamario pakrantė, kanalų išvagotos

bekraštės pievos, miško keliai nepagailėjo iššūkių ir Plungės komandos „Versmė Run“ bėgikams.

Geriausiai iš trijų Plungės komandos atstovų bei geriausiai iš visų bėgti 27 kilometrų trasą pasirinkusių bėgikų sekėsi Andriui Preibiui. Įveikęs 36 varžovus bei vaizdingomis vietovėmis iš Ventės rago į Kintus greičiausiai atbėgęs sportininkas tapo ilgiausios varžybų trasos čempionu!

Po varžybų konkurentai spaudė Andriui ranką, negalėdami atsistebėti jo  geležine ištverme ir greičiu. O pats Andrius, paklaustas, kas jam labiausiai įsimins iš šio bėgimo, nė sekundės negalvojęs atsakė, jog „pelkės“, kurių gaivą teko pajusti ne tik batuose, bet ir kone puse kūno.

Sausi iš trasos negrįžo ir kiti įmirkusiose pievose klimpę „Versmės Run“ komandos nariai – 19 kilometrų bėgęs Mindaugas Šaltmeris bei 7 įveikęs Raimondas Laurinaitis.  Jie, savo grupėse aplenkę po pusšimtį dalyvių,  užėmė atitinkamai 7-ą ir 8-ą vietas.

O Andriaus jau šį sekmadienį, liepos 21 d., laukia dar vienas išbandymas – ilgųjų nuotolių bėgikų  jau spėtas pamėgti tarptautinis Vilniaus 100 kilometrų bėgimas. Mūsiškis jame dalyvavo ir pernai – užėmė garbingą trečią vietą.

Klubo „Versmė“ informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.