Skelbiamas programos „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis“ konkursas

2017-09-28


Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia finansavimo programos „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis“ konkursą. Paraiškas šiai programai gali teikti į staigos, rengiančios projektus, skirtus Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio tematikai. 

Vyriausybės kanceliarija, Kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba sutarė skelbti vieną bendrą konkursą Valstybės atkūrimo šimtmečio projektams finansuoti, todėl bendra šios programos finansavimui skirta valstybės lėšų suma išaugo ir sudaro 400 tūkst. eurų (panaudojant 2018 metams numatytų 250 tūkst. eurų Kultūros rėmimo fondo lėšų ir 150 tūkst. eurų Vyriausybės kanceliarijos asignavimų). Šiomis lėšomis bus finansuojami projektai, atitinkantys LR Vyriausybės patvirtintos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos tikslus ir uždavinius.

„Labai svarbu, kad pavyko suformuoti vieningą šiai išskirtinei sukakčiai skirtos finansavimo programos struktūrą ir sutelkti didesnį biudžetą jai į gyvendinti. Tikimės, kad tai padės kultūros bendruomenei sėkmingai pasirengti Valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimui, į traukiant kuo platesnę visuomenės dalį “, – teigia LKT pirmininkė Daina Urbanavičienė.

Vertėtų atkreipti dėmesį , kad Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirti projektai gali būti finansuojami ne tik programos „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis“ lėšomis, bet ir kituose kultūros ir meno sričių ir programų konkursuose.

Paraiškas programai „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis“ galima Lietuvos kultūros tarybai teikti paštu (Naugarduko g. 10, Vilnius) iki 2017 m. spalio 20 d. (galioja pašto spaude nurodyta data). Ant voko būtina nurodyti „Paraiška“ ir programos pavadinimą, taip pat – pareiškėjo pavadinimą ir adresą.

 

Lietuvos kultūros tarybos inf.
www.ltkt.lt
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.