Skelbiamas mokinių piešinių konkursas „Korupcija moksleivių akimis“

2019-11-12

Jau penkiolika metų gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Pritardami idėjai, kad antikorupcinės iniciatyvos turi kilti iš visuomenės, kviečiame Jus dalyvauti piešinių konkurse ir tuo prisidėti jaunimui aiškinant korupcijos žalą. Jaunuoliai turi jau dabar suprasti, kad korupcija – blogas reiškinys, iškreipiantis šalies ekonomiką ir visuomenės bendravimo nustatytas normas.

Kviečiame Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 kl., 5-8 kl. ir I– IV (9 – 12 kl.) gimnazijos kl. ir meno mokyklų moksleivius bei jų mokytojus dalyvauti konkurse.

Konkurso sąlygos. Piešimo darbai atliekami A3 formatu, atlikimo technika nereglamentuojama. Piešinių konkursas vyks dviem etapais.

Pirmas etapas: mokykla atrenka po tris geriausius 1 – 4 kl., 5 – 8 kl. ir I – IV (9 – 12 kl.) gimnazijos kl. ir meno mokyklų moksleivių piešinius; iki 2019 m. gruodžio 4 d. mokyklose atrinkti piešiniai pristatomi į Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrių.

Antras etapas: 2019 m. gruodžio 9 d. Plungės rajono savivaldybėje komisija, sudaryta iš 5 narių, atrenka po tris geriausius piešinius iš kiekvienos grupės ir nustato pirmą, antrą, trečią vietas grupėse.

Komisijos atrinkti mokinių piešiniai bus eksponuojami Plungės rajono savivaldybės pastato pirmame aukšte.

Apdovanojimai vyks 2019 m. gruodžio 17 d. 15.00 val. Savivaldybėje.

Prizinių vietų laimėtojai bus apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Padėkos raštais bus apdovanojami ir mokinius rengę mokytojai.

Daugiau informacijos rasite konkurso nuostatuose.

Konkurso globėjas – Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.

 

Ingrida Uznevičiūtė
Plungės rajono savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė,
tel. (8 448) 73 117, el. p. ingrida.uzneviciute@plunge.lt
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.