Skelbiamas mokinių piešinių konkursas „Korupcija moksleivių akimis“

2017-11-23

Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Pritardami idėjai, kad antikorupcinės iniciatyvos turi kilti iš visuomenės, kviečiame Jus dalyvauti piešinių konkurse ir tuo prisidėti jaunimui aiškinant korupcijos žalą. Jaunuoliai turi jau dabar suprasti, kad korupcija – blogas reiškinys, iškreipiantis šalies ekonomiką ir visuomenės bendravimo nustatytas normas.

Kviečiame Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 kl., 5-8 kl. ir I, II (9 – 10 kl.), III – IV gimnazijos kl. ir meno mokyklų moksleivius bei jų mokytojus dalyvauti konkurse.

Konkurso sąlygos. Piešimo darbai atliekami A3 formatu, atlikimo technika nereglamentuojama. Piešinių konkursas vyks dviem etapais.

Pirmas etapas: mokykla atrenka po tris geriausius 1 – 4 kl., 5 – 8 kl. ir I, II (9 – 10 kl.), III – IV gimnazijos kl. ir meno mokyklų moksleivių piešinius; mokyklose atrinkti piešiniai iki 2017 m. gruodžio 13 d. pristatomi į Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrių.

Antras etapas: 2017 m. gruodžio 18 d. Plungės rajono savivaldybėje komisija, sudaryta iš 5 narių, atrenka po tris geriausius piešinius iš kiekvienos grupės ir nustato pirmą, antrą, trečią vietas grupėse.

Visi iš mokyklų konkursui pristatyti mokinių piešiniai bus eksponuojami Plungės rajono savivaldybės pastato II aukšto fojė.

Apdovanojimai vyks 2017 m. gruodžio 20 d. 14.00 val. Savivaldybės antrojo aukšto fojė. Prizinių vietų laimėtojai bus apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Apdovanojami bus ir mokinius rengę mokytojai. Nugalėtojų piešiniai bus publikuojami Plungės rajono savivaldybės internetiniame tinklalapyje.

Daugiau informacijos rasite konkurso nuostatuose.

Konkurso globėjas – Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.

 

Dangirutė Vaškienė,
Plungės rajono savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė,
tel. (8 448) 73 15364, el. p. dangirute.vaskiene@plunge.lt
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.